Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszerűen hihetetlen volt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen hihetetlen volt. De van egy NAGY probléma. Mi történik? (katt a részletekért)

Figyelt kérdés
Külföldön élek, és ez ott is történt, egy bárban. Én nem hiszek a szerelemben, és úgy alapból az ilyen romantikus dolgok sem vonozttak...de. tegnap este, ültem egy asztalnál...és felnéztem. és megláttam, azt a srácot akivel 1 éve álmodtam...és akiről tudtam h elfog jönni. rámnézett és onnatól kezdve nem tudtunk másfele nézni. ő sem, én sem. 3 perc múlva leült hozzám. feszengve bemutatkozott, és közben végig úgy bámultuk egymást mint Jancsika a pálcikás fagyit.... de valami nem volt rendben. beszéltünk kicsit elmondta mit csinál, meg mindnen, de végig furcsa volt...majd 5 perc után kibökte h van barátnője. Azt hittem összetörik a stivem ott helyben 1 perc alatt. Megkérdeztem hogy szereti e. kis habozás után igent mondott. majd felállt szép estét kívánt és elment. de 2szer visszanézett. kiborultam, kimentem egy barátnőmmel a hely elé. És ott állt a egy barátjával. meglátott, tovább nézett rám, de nem csinált semmit. ezekután bementem, elköszöntem a többiektől, és kijöttem...még mindig ott állt. és megint rámnézett. úgy éreztem valamit csinánom kell, úgyh odamentem, félrehivtam...és elmondtam neki h attól még mert barátnője van, nagyon szívesen megismerném mint embert, most költöztem csak ki, és tényleg szükségem van barátokra. erre azt mondta h érti, és bocsánat ha megbántott...mire azt kezdtem el gagyogni h csak annnyira furcsa volt ahogy ránéztem és...mire félbeszakitott hogy tudja. és ugyanazt érezte! de a barátnője. szóval beirta a számát, leléptem. mikor hazaértem irtam neki egy smst h kicsit rendeztem a gondoltaimat, és lehet h furcsa dolgokat mondtam de ezt éreztem h kell...és h nem tudom mi van velem:) majd szépálmokat kívántam....és nem válaszolt...nem igazán tudom mire vélni. szerintetek?úgy az egész sztoryról vélemény?
2009. szept. 19. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
elég szürrelálisnak néz ki
2009. szept. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mint egy filmben :D
2009. szept. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ismerős...nekem nem kellett külföldre mennem ehhez :) kb 12-13 évesen álmodtam egy álompasival, akit már réges rég elfelejtettem... 18 évesen lett egy komoly kapcsolatom egy sráccal, akibe nagyon szerelmes voltam és vagyok is... majd mikor kb fél évesek voltunk már, akkor futottm össze az álombéli pasival...ugyanúgy nézett ki, mint álmomban és kb két perc után úgy tustam vele beszélgetni, mintha már évek óta nagyon jól ismernénk egymást...a többiek azt hitték, járunk! (pedig egymáshoz sem értünk)....tudod, lehet, hogy szép lett volna meg minden, de nem dobtam el érte a szerelmemet...azóta már a vőlegényem, több mint 2 éve együtt vagyunk és az "álomfiúval" minden kapcsolatot megszakítottam (meg is sértődött érte, mert nagyon akart engem)....megpróbálkozhatsz azzal,h megismerd ezt a fiút, még azzal is, hogy megszerezd magadnak...de ha nem akarja otthagyni a párját, ne erőltesd, mert úgysem fogja...én sem tettem meg és nem bántam meg a döntésem... persze néha elgondolkodom, mi is lett volna, ha...de úgy érzem, hogy az csak egy rövid fellángolás lett volna....
2009. szept. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Te gyagyás vagy, de legalábbis felhígult az agyad a sok tetű elvont romantikus maszlagtól... Majd megálmodod a következőt is nyugi, de lehet h a totó nyerősorra is rá kéne gyúrnod XD
2009. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!