Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor most mi van? Lekoptat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor most mi van? Lekoptatott?

Figyelt kérdés
Szerdán beszéltünk meg egy sráccal holnapra egy talit. Tegnap nem voltam fent, de nem is írt, ma reggel írtam neki, hogy pontosan mikor is találkozunk, és a tel. számom is megadnám neki, hiszen azt írta, kocsival jönne értem, de azért jó lenne ha tudnánk egymás számát. De még mindig nem jelentkezett. Amúgy régóta ismerjük egymást.
2013. márc. 29. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet nem volt még fent facen (gondolom itt írtál neki) :) vagy a rosszabbik hogy meg gondolta magát
2013. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg jelentkezik és éreztesd vele,hogy nem lehet veled szórakozni..Lehet az is h más csaj van a dologba de lehet hogy csak olyan típúsú hogy mindent az utolsó pillanatra hagy . Én pl olyan vagyok azérz h ne paràzzak rá a dolgokra.
2013. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!