Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan ismerkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan ismerkedjek meg vele? (meleg téma)

Figyelt kérdés
Van egy srác aki alattam jár középsuliban. Ő nem ismer engem, de én őt igen, és eléggé odavagyok érte. Azt nem tudom, hogy hogyan ismerkedjek meg vele, mert hogy legalább tudja, hogy ki vagyok, aztán ha elkezdünk beszélgetni, akkor már úgyis megy minden magától. Amúgy eléggé meleges a srác, ahogy megy, beszél, mozog stb, de nagyon aranyosnak tűnik amúgy. Szóval hogyan ismertessem meg magam vele?

2013. márc. 29. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
suliban komolytalankodni, áh, ez hülyeség. előbb komolyodjatok meg.
2013. márc. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Valahol mindenképp férkőzz a közelébe: folyosón, WC-n talán ne, suli előtt, busz, vonat, bármi, és kezdj vele beszélgetni. Vagy ha van valami közös: info, foci, bármi, akkor a közös téma is meglenne.
2013. márc. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy a srác jóval alattam jár, így nem tudom, hogy mennyire lenne fura, ha csak úgy elkezdenék vele beszélgetni valamiről. Egyébként is mit mondanék neki?
2013. márc. 29. 22:11
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
kérj esetleg tőle egy számológépet így meg van az indokod hogy hogyan kezdeményez utána már csak beszélni kell bemutatkozol megkérdezed hogy hívják és a többi már csak rajtad áll :D
2013. márc. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Neked könnyű :D. Ha legalább átlagosan nézel ki és a fiú nem búza nem hiszem, hogy visszautasít egy idősebb lányt. Kezdj el vele beszélgetni valamiről.
2013. márc. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jó magam is meleg vagyok, és legjobb reményeim szerint a srác is. Hidd el, marhára nem könnyű nekünk.
2013. márc. 30. 00:51
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

Kövesd a suli után.

Miből gondolod, hogy ő is meleg?

2013. márc. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Volt nem rég egy ünnepség a sulinkban, melynek lebonyolításában ő elég nagy szerepet vállalt. A beszédje, a mozgása,a gesztusai,a menése mind erre utal. De amúgy a barátnőm szerint is nagyon meleges a srác. (a csaj tudja rólam, hogy én is az vagyok)

Ha követem suli után, mit csináljak vele?

2013. márc. 31. 01:17
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Ő mennyire érdeklődik irántad?

Ha érdeklődik akkor szólítsd meg valamivel, pl. ügyes volt ezen az előadáson. Ha meg nem, akkor próbáld felkelteni az érdeklődését. Pl. jelöld be facebookon, ülj mellé, add tudtára, hogy kell neked...

2013. márc. 31. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy iskolába jártok, akkor szerintem is jelöld be facebook-on és esetleg írj neki.
2013. márc. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!