Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha mindig szexel kapcsolatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindig szexel kapcsolatosan tesz célzásokat facen, meg több lánnyal is lefeküdt már, akkor nálam miért nem próbálkozik?

Figyelt kérdés
Randizgatok egy fiúval, már 10 randink legalább volt. Tudom róla hogy több lánnyal is szexelt már, tudom hogy mennyire fontos neki a szex. Facen is néha-néha előjönnek belőle azzal kapcsolatos képek, szövegek. De velem kapcsolatosan soha sem hozta fel a szexet. Miért? Akkor nem is akar velem lefeküdni?
2013. márc. 30. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak a barátjának tart vagy épp nem meri.
2013. márc. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert tisztel és nőként tekint rád, és nem sorol be a többi önmagától felajánlkozó "nők" sorába. Több vagy számára mint egy mezei numera.
2013. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a barátjának tart, meg megcsókolt már, meg nem sok hiányzik hozzá hogy egy pár legyünk. Na nem azt mondom hogy azt akarom hogy letámadjon :D de velem kapcsolatosan semmi ilyesmi dolgokat nem mondd. Vagyis annyit csak hogy jó alakom van, miért nem járok lengébb cuccokban meg ilyen hülyeségek.
2013. márc. 30. 14:59
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem örülj neki, hogy másnak tart mint más lány ismerőseit, és ne támadd le, szépen hagyd had hódítson meg! :)
2013. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is arra tippelek, mint amit a 2-es írt. Többe néz, mint egy gyors hancúrt.
2013. márc. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!