Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen csúnyák, unalmasak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen csúnyák, unalmasak és buták a magyar lányok? És miért mondogatják, hogy a magyar nők szépek, mikor nem is?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy úgyis töröltetik a sértődött lányok, de pár véleményre addig kíváncsi vagyok.


Eddig azt hittem, hogy a lányok általában ilyenek, de mikor megismertem külföldi lányokat, teljesen megváltozott a véleményem. Rengeteg hobbijuk van, lehet velük beszélgetni mélyebb témákról is, nem elhízottak, nem úgy öltözködnek, mint egy prosti, nem kikentek, nincsenek tele gusztustalan tetkókkal meg piercingekkel, és főképp nem úgy viselkednek, mint egy 10 éves kislány meg egy matróz keveréke.


Ez a neveltetés miatt van? Vagy ilyen lenne a magyar kultúra? Szerintem ez a szint, ami nálunk van, inkább Ukrajnára meg Oroszországra jellemző, ahol echte prostituáltnak nevelik a nőket.


A rondabúziszűzvagynemismeredanőket hülyeségekre meg nem reagálok, sajnos volt szerencsém megismerni rengeteg lányt, hogy széles rálátásom legyen a valóságra, és nem vagyok igénytelen.


Eddig itthon úgy ment az ismerkedés, hogy erőltetett, felszínes, unalmas beszélgetésekbe kellett kezdeni, meg adni kellett volna a tipikus manipulatív macsót, miközben egyértelműen ott volt a levegőben, hogy minden a külsőről szól és csak dugás lenne belőle.

Most meg nem hogy beszélgetni lehet velük, szépek, érdekesek, de annyira nem nagyképűek, hogy még kezdeményezni is tudnak! És ott tényleg egyenlőség van a nők és férfiak közt, nem ez az álfeminista kettősmérce, ahol a követelőző hárpiák elférfiasodnak, de elvárják hogy középkori romantikával kezeljék őket.


Szóval ha valaki unja a magyar lányokat, ajánlom is külföldre menni, vagy külföldivel ismerkedni. Meg mondjuk külföldön a családalapítás másik fontos eleme, a pénz is megvan.


Nem mondom, hogy minden külföldi országban mindenhol jó élni és minden lány értelmesebb, de arányaiban sokkal jobb.



2013. márc. 31. 07:52
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim válasza:
75%

Erdekes,en ugyanezt gondoltam anno a magyar pasikrol (kulfoldi ferjem van).:)


Itt ahol elek a nok valoban egyenjogusagban elnek. Viszont mar kicsit tulzasba viszik, es inkabb ok a ferfiak,ezert is kezdemenyeznek pl, de aztan ne csodalkozz, hogy otthon is o lesz a fonok.:) Oroszok valoban hasonloak, nem is nagyon birjak itt az oroszok meg a magyarok egymast. Itt sokkal tobb tetovalt not lattam, mint Magyarorszagon. Es szerintem a magyar nok tobbsege nincs elhizva,sot inkabb alultaplalt. Csak otthon normal tomegu no kevesebb van,inkabb alultaplalt vagy elhizott,hogy melyikbol van tobb,azt nem tudom. Eloszor en is azt hittem, hogy itt vekonyabbak az emberek, de inkabb kiegyensulyozottabb itt. Mert a tobbseg atlagos vagy elhizott,alultaplalt nem nagyon van. Nem savanyu a szolo, mert en is eleg vekony vagyok, orvosilag az 50kilos 165-170cm-es nok mar alultaplaltak,ez itt egyertelmu, otthon meg az az elfogadott. Viszont arcra szerintem a magyar nok tobbsege nagyon szep. Oltozkodesre inkabb a noiest hasznalnam, mint az altalad emlitett k betuset, bar nyilvan ez izles kerdese. Van ilyen reteg is,de az mindenhol. Es az is elgondolkodtato, hogy a legtobb nyugati ferfi inkabb keleti not valaszt. Szerinted miert?:) Eszak-Europaban mar komoly gondok vannak, pl. Daniaban, hogy lassan tobb a keleti (europai,azsiai) feleseg, mint az ottani. Szerinted ez veletlen?:)

2013. márc. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
100%
En külföldi vagyok de egy magyar lánynak udvarolok.Minden országban vannak szép lányok és csúnyák,műveltek és műveletlenek :D
2013. márc. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim válasza:
100%
1. vagyok, masodiknak igaza van. Osszessegeben nagy kulonbsegeket nincsenek, csak a neveltetes miatt mashol jon ki a negativ oldal. Nem minden arany, ami fenylik,erre majd rajossz. Gondolom meg elvezed az ujdonsagot,hogy nyitottabbak,hogy kevesebbet stresszelnek, hogy van hobbijuk. Hisz van idejuk,penzuk, azert ez sem mellekes.:)
2013. márc. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
82%

Kedves kérdező!

Menj költözz külföldre.Ha nem tudsz beszélgetni értelmes témákról a magyar nőkkel, akkor lehet veled van a baj, vagy nem jó helyen keresgélsz...vagy magadról képzelsz túl sokat, magasabb rendűnek érzed magad!

40 éves NŐ vagyok, így nagy betűvel...

2013. márc. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
86%

Na hát én nem olvastam végig de megint csak az általánosítás megy..:)

Lehet hogy akadnak ilyen lányok itt,de akkor se mind az fogd fel!

2013. márc. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is egy általánositó maszlag az egész.

Persze, hogy vannak itt olyan nők amiket felvázoltál, de mindnehol vannak könyörgöm. A Média a "szólásszabaccsáág" meg a hasonló hülye álcák mögé bujtatva a Tv az ujság minden önti a nyakunkba a sok mocskot. És igen külföldön másképp kezelik ezt. De mégis ugy gondolom ,hogy azért, mert találkoztál egy két hibbant nővel (aláíróm én is, mindenki találkozott már lökött emberrel nemtől függetlenül) nincs jogod az összes magyar nőt egy kalap alá venni, hiszen azzal, hogy itt vered a melled, azzal hogy tem iylen müvelt vagy semmivel sem vagy külömb mint a sok szakbarbár, csőlátású demagóg jobbikosnál sem. Szégyelhetnéd magad, hogy így vélekedsz. Nem mondom külföldön tényleg jobb az ANYAGI helyzet. De vegyük figyelembe, hogy nem egy olyan országot tudnék neked mondani, ahol dupla, ha nem tripla mennyiségü prostituált él.

Te csak ezt az "ultramodern" generációt látod magad leött ezért is nem gondollak 17 évesnél többnek, maximum 18 nak. Nézz picit feljebb és látni fogod hogy az elötted lévö generáció, igenis értelmes emberekből értelmes NŐKBŐL áll.

Érdekes és mai napig el tudok menni egy lánnyal randira úgy, hogy egyikönknek sem a dugáson jár az esze, hanem odafigyelünk a másikra és jól érezzük magunkat. De lehet én is és az említett hölgyis valami Pegazus reinkarnáció, hogy évezredenként egy születik belőlünk... Nem hiszem, szerintem még (lekopogom még) jóval több értelmes nő él Magyarországon aki csinos is és nem egy lehasznált kiéget piritott buta k*rva 18 éves létére. Nőjj fel kedves kérdező és ne csak nézz hanem láss is...

2013. márc. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:

" Erdekes,en ugyanezt gondoltam anno a magyar pasikrol (kulfoldi ferjem van).:) "


Elképzelhető, ezen a téren nincs elvárásom, úgyhogy nem tudok érdemben hozzászólni.


"Viszont mar kicsit tulzasba viszik, es inkabb ok a ferfiak,ezert is kezdemenyeznek pl, de aztan ne csodalkozz, hogy otthon is o lesz a fonok.:) "


Ettől én nem félek.


"Es szerintem a magyar nok tobbsege nincs elhizva,sot inkabb alultaplalt."


Nem tudom mikor jártál erre utoljára, de kb a magyarok 60%a túlsúlyos, 27 meg elhízott, és ezt tudományos felmérések mondják, nem csak én találom ki. A lányok többsége ronda zsíros, lusta lény, a magyar nők negyed annyit mozognak, mint a magyar férfiak + a nők amúgy is zsírosabbak, tehát eléggé ésszerű, amit látok. Eddig kb 1 olyan lánnyal találkoztam, aki formás, mert sportol és okosan eszik. Az összes többi egy lusta hájpaca.


"Viszont arcra szerintem a magyar nok tobbsege nagyon szep."


jó, én nem hétköznapi esztétikáról beszélek, ami itthon eléggé beteges a nők körében, hanem vonzóságról, mint férfi szemmel. én nem sok szépet látok abban, ami festékből áll. ennyi erővel én is lehetnék szép nő.


"Oltozkodesre inkabb a noiest hasznalnam, mint az altalad emlitett k betuset, bar nyilvan ez izles kerdese. "


Eléggé, mert itt mindenki nőiesnek hívja, mikor úgy néz ki, mint egy prosti, de nylván ezt a nők fel sem fogják, vagy nem akarják felfogni (inkább), mert tudják, ha így néznek ki, több férfi bókol majd nekik (akarja megfektetni őket). És ez nem túlzás, mert a múltkor láttam 3 prostit a sarkon, és úgy néztek ki mint egy átlag egyetemista. Csak onnan tudtam, hogy azok, hogy láttam már párszor őket arra, meg zuhogó esőben valószínűleg nem a vőlegényüket várták lenge öltözékben.


"Es az is elgondolkodtato, hogy a legtobb nyugati ferfi inkabb keleti not valaszt. Szerinted miert?:)"


Én meg tudom érteni őket, azért mert a keleti nők még nem olyanok, mint a nyugatiak. Elárulok egy titkot. A férfiak alapvetően a rendes nőket szeretnék, ha a nők többsége nem lenne ennyire ostoba és felszínes. De mivel semmi értékeset nem találnak bennük, tesznek beléjük valami értékeset... És onnantól kezdve arra állnak rá, hogy a nő csak szexre jó.

Ezt úgyse fogja fel még egy jódarabig az álszent nyugati kultúra, termelik a prostikat, a férfiaknak meg majd egyszercsak elegük lesz belőle és kimennek külföldre.


"Eszak-Europaban mar komoly gondok vannak, pl. Daniaban, hogy lassan tobb a keleti (europai,azsiai) feleseg, mint az ottani. Szerinted ez veletlen?:)"


Nem. Nagyon is érthető. Keleten még megtanítják a nőket az életre, kapnak rendes nevelést, tudják tisztelni a férfiakat, egészségesen táplálkoznka, jól is néznek ki ezért, ráaádsul sok helyen még szexuálisan is képzik őket, nem olyan kiégett, lusta elhízott szétfolyt elernyedt akármi lesz belőle, mint a nyugati nőkből.

De ezt magának köszönheti a nyugati társadalom. De attól tartok sajnos, hogy kelet is efelé tart. Infantilis lázongások, egyenjogúság, stb, és belőlük is "szabad nők" lesznek. 0 kultúra, erkölcs és vonzalom.


" En külföldi vagyok de egy magyar lánynak udvarolok.Minden országban vannak szép lányok és csúnyák,műveltek és műveletlenek :D"


Csak nem mindegy, milyen arányban.


"Gondolom meg elvezed az ujdonsagot,hogy nyitottabbak,hogy kevesebbet stresszelnek, hogy van hobbijuk. Hisz van idejuk,penzuk, azert ez sem mellekes.:)"


Persze hogy nem mellékes, csak az a baj, hogy ismertem pénzes magyar lányokat is, és ugyanolyan lusták, az az 1 kivétel akivel találkoztam meg pont szegény volt.

Meg mondjuk ott kezdődik, hogy havi 20 ezer bagó meg 10ezer pia helyett valami értelmesebbre is lehetne költeni azt a pénzt. És hiába van rengeteg pénze, ha agyilag egy 10 éves szintjén van, legyen olvasott vagy akár diplomás.

Annyira nem újdonság ez, mert már korábban is sejtettem, másoktól is hallottam, de most volt lehetőségem megtapasztalni is, és hatalmas a különbség. Engem nem érdekel, mi hol jön elő, ha egy lány buta, nézhet ki akárhogy, kiábrándító. A magyar lányok pedig buták, egyszerűek.

2013. márc. 31. 08:45
 8/56 anonim ***** válasza:
90%
Férfi vagyok, szóval nem egy sértődött nőként írok, de az írásod alapján egy öntelt valaki lehetsz, akit több magyar nő is elutasított, ezek után azzal nyugtatgatod a saját lelkivilágod, hogy a magyar nők nem is jók. Pedig de, külföldi ismerőseim is rendszeresen dicsérik a hölgyeink szépségét, és eddigi tapasztalataim alapján az értelmi és az érzelmi világukkal sincs semmi gond! Persze ehhez jó helyen kell nézelődni, és nem a magukat koraérettnek képzelő, kilónyi vakolattal telimázolt kislányok, vagy az álfeminista plázar*bancok alapján kell ítélni, ilyen nők viszont mindenhol vannak, nem csak nálunk.
2013. márc. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
100%

ma 08:45

ebből az írásodból tökéletesen kikirstályosodik az én elméletem miszerint csak papirok meg statisztikákból álló maszlagokat hozol elő betegesen kifacsarva, hogy csak neked lehessen igazad. Szánalmas vagy és ezzel a kérdéssel sincsen igazából semmi célod, csak szítani itt Gyken a Húsvét ünnep szent hajnalán a feszültséget.

2013. márc. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
93%

El nem tudom képzelni, milyen körben mozoghatsz, vagy az elvárásaid vannak az egekben, vagy egyszerűen beképzelt idióta vagy, de valamelyik ezek közül...


Fura módon az én ismerőseim mind normálisak, sőt, jópár nagyon szép lányt ismerek, akikkel lehet beszélgetni, elleni, jófejek, és normálisak. Ezek közül meg a barátnőm viszi a prímet, akire mutatóban sem illik az, amit te felsoroltál.


Szóval valami nagy-nagyon probléma van vagy körülötted, vagy a fejedben - de én a helyedben körbenéznék magam körül.

2013. márc. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!