Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért zaklatja még most is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zaklatja még most is a volt barátnője? Féltékenynek kell rá lennem?

Figyelt kérdés
A fiú akivel randizom, bevallotta hogy az előző barátnőjét ő hagyta ott egy másik lány miatt. De azzal a lánnyal nem működött a dolog. Ennek több mint 1 éve. De a volt barátnő még most is írogat neki. Ajánlkozik hogy "Gyere át hozzám beszélgessünk" sms-t küld neki, facen írogat hogy szeretne kibékülni stb. Azt mondta ez a fiú hogy őt már nem érdekli, nem szokott neki válaszolni. Féltékenynek kell rá lennem vajon? Mert mi van ha mégis visszaszerzi?
2013. márc. 31. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a fiú egyáltalán semmit sem írna vissza, akkor a lány már lekopott volna. Egyébként ha a fiút zavarná a helyzet, akkor már határozottan megmondta volna a csajnak, hogy szakadjon le róla. Szerintem élvezi a szitut.

A helyedben ilyen komolytalan sráccal nem járnék (egyiket elhagyja a másik miatt, pfff...)

2013. márc. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csak én soha sem voltam népszerű a fiúknál. Soha sem volt olyan hogy kölcsönös vonzalom lett volna valakivel. Mindig plátói szerelmeim voltak, vagy olyanok akik egyáltalán nem tetszettek. Most először van hogy kölcsönös. Tudom hogy sok hibája van, sőt van egy olyan érzésem is hogy csalódni fogok benne, hiába teszi most a szépet. De én másnak nem kellek...


Nem azért vagyok vele mert nincs más (na jó tudom hogy egyhamar nem lenne más) de tetszik is. Mert amúgy meg külsőleg is bejön, meg velem rendes, jól érzem magam vele.


24 éves vagyok.

2013. márc. 31. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 2 éve vagyok egyedül, mert úgy döntöttem, hogy amíg nem találok egy olyan fiút, aki tényleg értékel, megbecsül és szeret, addig nem járok senkivel. Persze szoktam randizni szimpatikus fiúkkal, de kapcsolatba nem ugrok bele rögtön. És képzeld, 1-2 hónapon belül mindig kiderülnek a disznóságok (pl. barátnője van az adott fiúnak)

Egy bizonyos szintnél ne add alább, le legyél senki lábtörlője. Persze nehéz az egyedüllét, de ne állj le bárkivel, aki szépen szól hozzád vagy szépen néz rád.

Most csak zavar az, hogy az a csaj írogat a srácnak, de később emészteni fogod magad emiatt. Ez csak neked nem lesz jó. A fiú meg élvezi, hogy 2 csaj nyomul érte. Nem éri meg tönkretenni magad lelkileg, mert az fog történni és ha csalódsz a fiúban és elveszíted, még annyi önbecsülésed sem fog maradni, amennyi most van (az irományodból kiderül, hogy most sincs túl sok)

2013. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy 25N vagyok és én írtam az 1. választ is.
2013. márc. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak tudod más ha 2 éve vagy egyedül, vagy 24 éve :) Mert nekem még soha sem volt barátom. Nekem már ez is jól esik hogy néha felhív, vagy ír egy sms-t, vagy facen. Vagy ír hogy hiányzom neki és ráérek-e találkozni holnap. Most olyan hülyeségek, hogy én fiúval soha sem volt moziban pl. Ő elvitt engem. Vagy nem voltam XY helyen és ő elvitt. 2 hónapja randizunk, de egy új világba csöppentem...És sorolhatnám hogy soha sem csókolt meg még senki, nem ölelt meg engem és ő megtette.

Meg eleve az hogy elhívott randizni, és találkozni akar. Én senkit sem érdeklek. Barátaim nincsenek. Ha ő nem akarna találkozni velem, vagy ő nem keresne, senki sem keres. Így mentek el az éveim hogy senki. Még a családtagjaim sem...

2013. márc. 31. 18:06
 6/7 anonim ***** válasza:
De miért nem kezdeményeztek nálad a fiúk sosem?
2013. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Visszahúzódó, önbizalomhiányos lány voltam mindig. Itthon ülős, ugye barátaim nincsenek, nem jártam el kb sehova. Csak suliba szinte. Ott meg nem vett észre soha senki. Vagyis de: egy srác volt a gimiben, de neki mindegy csak lyuk legyen típus volt, tudtam hogy ő pl mire megy. Meg mondjuk meg is mondta :D

Egyszer volt hogy egy "jó pasi"-nál bepróbálkoztam, mire azt mondta hogy én csúnya vagyok hozzá képest. Aztán én már nem kezdeményeztem többször. És elteltek az évek.

2013. márc. 31. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!