Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel kopaszodok, mondjak le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Charlie30 kérdése:

Mivel kopaszodok, mondjak le örökre arról, hogy igényes külsejű barátnőm lesz?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok, 185 cm, jó testalkatú, értelmes, vidám, érdeklődő, mégis csak elhízott nők és pótapát kereső anyukák állnak velem szóba.
2013. márc. 31. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát szeritnem szedd kopaszra a hajad és akkor nem látszik, hogy kopaszodsz. Egy jo börszerkö pár tetoválás és máris bomlanak érted a nők :D
2013. márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én pasas vagyok, nagyon jó nőket látok kopaszs pasikkal, szóval nem a hajaddal van a gond, hanem hogy azt gondolod, hogy nem lehet jó nőd.
2013. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Így van, nem a hajaddal van a gond, hanem a pénztárcáddal...
2013. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Tanár úr maga az?
2013. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sosem értettem, hogy egy primitiv nő milyért adja ki magát pasinak:DD
2013. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kedveském, ha nem lennél ennyire primkó és gonosz talán a pasik nem menekülnének tőled, hanem maradnának:D
2013. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
talán, ha kaphatnánk egy képet, akkor tudnák érdemben válaszolni, így leírva egyáltalán nem érthető a problémád. én igényes külsejű, csinos nő vagyok, és egy kopaszodó pasiért vagyok oda. igényes, intelligens, okos ember, és nagyon vonzó
2013. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem valami mással van baj és nem a kopaszodásoddal. Én sok olyan kopaszodó férfit ismerek, akiknek van párjuk. Lehet, hogy valami hozzáállásbeli gondod van.

De az is igaz, hogy ahogy telik az idő, egyre nehezebb olyan nőt találni, aki nem foglalt, vagy akinek nincs gyereke ("pótapukát" keresők kilőve ugye). Gondolom, az elhízottság neked is már olyan 60 kilónál kezdődik, úgyhogy az efelettiek is kilőve. Aztán meg amúgy sem könnyű olyat találni, akivel jellemre is kölcsönösen megfelelünk egymásnak. Szóval lehet, hogy csak nem volt eddig szerencséd, ne add fel!

2013. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is kopaszodom, és nem látom hátrányát. Ha már így hozza a sors, próbáld előnyösön kezelni. Vágd rövidre, esetleg kopaszra. Szerintem egyes esetekben férfiasabb is... Egy biztos, parókával ne próbálkozz, mert az kiábrándítóbb mint egy kopasz folt (Szerintem)

PL:

Ez bhuzis:

[link]

Ez férfias (Szerintem):

[link]

F/24

2013. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. Neten szoktam ismerkedni, olyankor a randi alatt van önbizalmam. Az utcán viszont nem szólítok le nőket.
2013. márc. 31. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!