Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ogy találhatnék olyan pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ogy találhatnék olyan pasit aki nem akar hozzám jönni és nem piszkál folyton hogy megismerné a szüleimet és egyebek?

Figyelt kérdés

Annyira utálom ezt komolyan... hogy sosem értik meg, nem fogják fel... hozzám NEM jöhet vendég mert az őseim flúgosok.

Vallásosak, ez még elmegy ha szólnék előre a pasinak hogy ne káromkodjon meg csak bólogasson a h.lyeségeikre és véltelenül se vitázzon, ezt még lenyelnék.

Hanem, anyám egy hihetetlen... előre kell szólnom 2 héttel bárkit viszek fel, kisuvikszolja az egész házat és végig engem szid mennyi munkát adok neki (ki kérte)

aztán ha ott a pasi, 1 órán át faggatja mindenről mint 1 zsaru, aztán ha végre bejutunk a szobámba, 5 percenként ránknyitja az ajtót, nehogy szexeljünk.

nem tudom hogy adjam elő, mindenki a fejemhez vágja hogy már 20 éves elmúltam, ilyen nincs hogy nem fogják fel hogy felnőtt vagyok (de van!!!)

nem tudok elmenni otthonról, nagyon tré az anyagi helyzet, még kolira se futná és még suliba járok 2 évet.

hol találok olyan pasit, aki felfogja, akinek nyűg más családi élete, nem nálam akar folyton lógni, hanem lehetőleg saját albérlete van ahova én mehetnék?

nem volt egy normális kapcsolatom az 1. pasim óta (vele se sokáig) mert egyszerűen képtelenek ezt benyelni

nem értem mit szeretnek annyira az ősök bemutatásán (nekem mindig borsózik tőle a hátam, egy pasinál se volt jó, mikor bemutatott. az egyik anyuka azért sértődött be, mert nem sziáztam, tegeztem rögtön. a másik azért, mert lesziáztam. a 3. rámnézett és hozzám se szólt. a negyedik elkezdte mesélni, hogy kijött az excsajjal (na kössz)...

szóval én fordítva nem vágyok rá és nem értem, mi jó ebben


2013. ápr. 1. 19:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nah én ilyen vagyok.

Egyáltalán nem akartam soha megismerni a csajok szüleit.Mindig feszélyeztetett.

De ha komoly akkor muszáj

2013. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

szerintem nem muszáj akkor sem

meg mikortól komoly? 1 hónap? egy év?

2013. ápr. 1. 19:52
 3/18 anonim ***** válasza:

Hát, ez meglep amúgy, azt hittem a legtöbb pasi minél későbbre halogatja a családlátogatást.:)

Igazából ne legyél elkenődve, előbb-utóbb csak belefutsz egy megértő srácba.

2013. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted (bár nekem nem vallás az ok).

Mindenesetre én felraknék egy zárat.

2013. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
+++ de én csak dugni akarok, jól szórakozni
2013. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
hm hát sztem a legtöbb pasi megértené, ha elmonanád neki, h mi a szitu :) szal ne aggódj.
2013. ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

van zár... de anyám úgy kiverné a balhét ha bezárnám

az az állat rámtörné és kidobná meztelenül a pasit, képes rá

még lehet hogy engem is

nincs választásom nem tudok hova menni, még a suli végéig vele kell élnem és ezért nem kockáztatom be a zárat, meg ilyen vitákat

ha utcára kerülök nem tudom letenni a szakmám

egyedül a mamámhoz költözhetnék de ő még rosszabb, ő még csak el sem enged sehova sem

otthon legalább szabadon elmehetek bulizni stb., az mindegy házon kívűl mit teszek

2013. ápr. 1. 19:57
 8/18 A kérdező kommentje:
azért tettem fel a kérdést igazából, mert az eddigiek nem értették...
2013. ápr. 1. 19:58
 9/18 anonim ***** válasza:
hát akkor rossz kakába nyúltál, de a normális pasik megértik. amúgy tudom mit érzel, az öcsémmel ezt csinálták a szüleim :S
2013. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Engem sem nagyon izgatott soha hogy most ismerjem meg a párom a csaj szüleit. Ha meg kellett meg kellett, hoztam a formám a faszagyereket.

De amúgy addig amíg nem éltek külön addig valahol lennetek kell akkor a pasinál ha nálatok nem lehet.

De ha a pasi szeretni fog akkor el fogja fogadni ha anyud nyomozót játszik.

Nem hinném hogy túl sok pasinak annyira fontos lenne h a csaj szüleit mihamarabb megismerje, ez akkor érdekes ha a csajt már el akarja venni feleségül...

2013. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!