Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ogy találhatnék olyan pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ogy találhatnék olyan pasit aki nem akar hozzám jönni és nem piszkál folyton hogy megismerné a szüleimet és egyebek?

Figyelt kérdés

Annyira utálom ezt komolyan... hogy sosem értik meg, nem fogják fel... hozzám NEM jöhet vendég mert az őseim flúgosok.

Vallásosak, ez még elmegy ha szólnék előre a pasinak hogy ne káromkodjon meg csak bólogasson a h.lyeségeikre és véltelenül se vitázzon, ezt még lenyelnék.

Hanem, anyám egy hihetetlen... előre kell szólnom 2 héttel bárkit viszek fel, kisuvikszolja az egész házat és végig engem szid mennyi munkát adok neki (ki kérte)

aztán ha ott a pasi, 1 órán át faggatja mindenről mint 1 zsaru, aztán ha végre bejutunk a szobámba, 5 percenként ránknyitja az ajtót, nehogy szexeljünk.

nem tudom hogy adjam elő, mindenki a fejemhez vágja hogy már 20 éves elmúltam, ilyen nincs hogy nem fogják fel hogy felnőtt vagyok (de van!!!)

nem tudok elmenni otthonról, nagyon tré az anyagi helyzet, még kolira se futná és még suliba járok 2 évet.

hol találok olyan pasit, aki felfogja, akinek nyűg más családi élete, nem nálam akar folyton lógni, hanem lehetőleg saját albérlete van ahova én mehetnék?

nem volt egy normális kapcsolatom az 1. pasim óta (vele se sokáig) mert egyszerűen képtelenek ezt benyelni

nem értem mit szeretnek annyira az ősök bemutatásán (nekem mindig borsózik tőle a hátam, egy pasinál se volt jó, mikor bemutatott. az egyik anyuka azért sértődött be, mert nem sziáztam, tegeztem rögtön. a másik azért, mert lesziáztam. a 3. rámnézett és hozzám se szólt. a negyedik elkezdte mesélni, hogy kijött az excsajjal (na kössz)...

szóval én fordítva nem vágyok rá és nem értem, mi jó ebben


2013. ápr. 1. 19:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Most biztosan megkapom a lepontozást, de szerintem a te helyzeted nem (vagy nem csak) a fiúkról szól, inkább arról a viszonyról, ami közted és a szüleid között van. Oké, tegyük fel, hogy találsz egy ilyen srácot, és gondolod, hogy attól hosszabb távon megoldódik a helyzeted? A szüleid ugyanúgy nem fognak felnőttnek tekinteni, és ugyanilyen sz*r marad minden. Szerintem ne csak ilyen pasit keress, hanem ezzel párhuzamosan próbáld megoldani a szüleiddel való konfliktusaidat is, a saját érdekedben. Az alapvető problémáid nem fognak megoldódni azzal, hogy találsz egy "vágyott" srácot, attól a szüleid még nem fognak felnőttként bánni veled.
2013. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Nagyon féltenek a szüleid az már biztos! A jővőbeli pasiddal előrre közöl a szitut :)
2013. ápr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kapcsolatot keresel, vagy szexpartnert.

Az utobbinal fel sem merul a csaladlatogatas, az elobbinek pedig el kell mondani, hogy mi a helyzet, ha elfogadja ok, ha nem viszlat.

2013. ápr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Ha nyugtat akkor nem vagy egyedül, igaz nem teljes mértékben a szülőkre való tekintettel (de eléggé ómódiak), hanem anyagilag. Én konkrétan ezért nem " merek " kapcsolatba vágni 20 évesen, mert nem tudok apróságokat venni neki, elvinni valamerre. Hiába adok törődést és társat meg minden lelki és testi dolgot ha én úgy tartom magam teljesen férfinak ha elviszem vacsorázni, virágot kap és jobb,több romantikát tudok belecsempészni az egészbe, stb... ( ablak dobálásnál már küldtek el a p*csába mert rossz ablakot dobtam )

Nekem már csak 2,5 hónap van hátra a suliból, talán még ezután 7 félév ha az egyetem sikerül. Ha ezzel végeztem végre önálló és független leszek a családtól. Talán jön a végre megérdemelt boldog, tiszta szerelem " az élet ".


20/F

2013. ápr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

a vicc, hogy minden másban engednek... engedték hogy ne kelljen követnem a vallást, legyen egy rakat fülbevalóm, raszta séróm, bulizzak

de ebben az egyben valahogy olyan betegesen gondolkoznak

a röhej teteje hogy anyám elképzelte, majd a Párommal megyek ki külföldre szakma után ... hát mellette, ez nemigazán lesz :D

de kb. mindent erre alapoz, hogy majd összegyűjtök egy lakásravalót a Párommal, meg vele megyek ki és ilyenek... de közben ő nem hagy nekem esélyt hogy normális kapcsolatom legyen, vagy, hogy legalább elviselhető viszonyban legyen vele. kb. vagy ők, vagy a pasi

2013. ápr. 1. 20:06
 16/18 A kérdező kommentje:
13-as, volt szexpartnerem, de már nem vágyok ilyenre
2013. ápr. 1. 20:08
 17/18 anonim ***** válasza:

A szülők (egyes szülők) nagyon nehezen fogadják el és törődnek bele hogy a gyermekük felnőtt időközben.

És ugyanúgy féltik és hát ez az egyik legfőbb dolog amitől féltik illetve amibe leginkább belekötnek az a pasi vagy fordított esetben a barátnő.

Ők elképzeklik h milyennek kell lennie és ha nem olyan akkor már gáz van.

De nyugi légy kitartó, biztos fogsz találni ilyen pasit, de ahogyan már mondták, hamar mond el neki ezeket a dolgokat, hogy tudja hányadán állnak a dolgok.

Aztán max te fogsz menni hozzá.

2013. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mennyi idos vagy?

Ha talasz magadnak egy olyan pasit, aki mar dolgozik, es nem a szuleivel el, foleg, ha nem is a te varosodbol szarmazik, akkor o valoszinuleg alberletben fog lakni, es akkor max a lakotarsaival fogsz talalkozni, de ha szerencsed van, akkor tietek az egesz lakas.

2013. ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!