Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerjem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerjem meg?

Figyelt kérdés

Van 1 lány a városomból,régen nem beszéltünk,nem is voltunk köszönő viszonyban,de február környékén 1x rajta volt reggel azon a buszon amelyiken én is,ezért leszállás után a zebrán megvártam köszöntem neki,majd elindultam,de mellém állt,és végig mellettem ment át a zebrán,gondoltam nem véletlen van ez,ezért elkezdtem vele beszélni,de nem tartott sokáig max. 1-2 perc mert jöttek a hülye haverjaim,és hátba dobtak hogólyóval ezért megálltam,és köszöntem velük,utol akartam érni de túl gyors volt és nem akartam megcsúszni.

Még láttam 1-2x de akkor hátul volt és másfelé ment.

Neten szoktam like-olni a képeit de nem rohanom le a likeokkal,ő 1x tette meg ezt(az előtti napon,mielőtt beszéltem vele)pizsamában feküdtem az ágyamon könyvvel és telefonnal a kezemben,és úgy kapott le a nővérem és töltötte fel a fb-re,de 3 percig volt fent,leszedtem miután anyám értesített a dologról,de sikerült neki látnia..

Februártól biztos nem láttam többször,ezért kérdezem hogy hogy tudnék vele megismerkedni?Neten nem szeretek ráírni mert teljesen más hogy viselkedek mint előben,és meg van az esélye hogy tetszem neki..

Köszi! :D


2013. ápr. 1. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
ha élőbe nem találkoztok, akkor facen ráírsz és elhívod valahová.
2013. ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztosan imponálni fogsz neki, ha belikeolgatod a képeit.

[link] Amúgy írj rá nyugodtan. Tudod, bátraké a szerencse. :)

2013. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!