Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek igazuk van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazuk van a barátaimnak, vagy csak azért mondják, hogy megnyugtassanak?

Figyelt kérdés

Volt már barátom,le is feküdtünk egymással(nem csak egyszer,4-5 hónapig folyamatosan éltünk nemi életet).

De ez már vagy 3 éve volt és azóta nincs és az utcán sem néznek meg a fiúk, a 3 év alatt egyik sem nézett meg vagy kezdeményezett. Szerintem már nem lesz senkim,mert nem vagyok valami szép. A barátaim azt mondják,hogy ha neki kellettem,akkor majd fogok másnak is. Szerintetek igaz ez?

Most mondom előre nem küldök képet senkinek!



2013. ápr. 2. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
küldesz képet?
2013. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Fogsz másnak is kelleni.

Nem tudom honnan vetted ezt a hülyeséget...

2013. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nyugodj meg! add magad es lesz valaki biztos vagyok benne :) azert ne karess senkit hogy csak legyen... majd lesz... nem csak nyugtatgatas :)
2013. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Küldj képet, aztán megmondom, hogy tényleg hogy nézel ki! :)
2013. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. honnan tudjuk hogy hogyan festesz és mekkorák az esélyeid

2. lehet h nem vagy egy csúcsmodell és lehet h a barátod sem volt az és elfogadott úgy ahogy vagy. érted?

3. ezek alapján biztos találsz majd valakit de lehet hogy 1 hét alatt de lehet h 1 év alatt.

4. de az is lehet h közben elhíztál, megkopaszodtál ragyás lett az arcod megnőtt a segged.

2013. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legnagyobb baj veled a leírtak alapján,hogy teljesen negatívan állsz hozzá ehhez a párkeresős dologhoz,és olyan a stílusod kb.,mint az ecetes uborkának.Igenis kell az önbizalom,a pozitív hozzáállás,szeretni kell élni,küzdeni.Adni kell magadra,ápolni magad,sportolni,bulikba járni,rendezvényeken részt venni,közösségbe menni.
2013. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!