Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Békéljek meg a tudattal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Békéljek meg a tudattal, hogy nincs egy lány sem, aki képes lenne hozzám vonzódni, vagy szeretni csak, mert ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Fura mód, míg ők a külsőm miatt nem akarnak tőlem semmit sem, én a jellemük miatt ábrándultam ki belőlük. Azt tapasztalom, hogy a mai lányok önzőek, hisztisek, felszínesek, szívtelenek, istennőnek képzelik magukat és minél többször próbálkoztam az évek alatt, annál inkább csak megerősödött ez a kép róluk bennem. Nagyon kevés lány volt, akinek volt szíve, de ők meg a sunyi, alattomos, álszent csajok, akik jó kislánynak látszanak, de belül ők sem jobbak a többi lánytól. Ez is tapasztalat. Én örülnék a legjobban, ha ez másképp lenne, de emiatt már ráébredtem, hogy nem nagy veszteség, hogy nincs barátnőm, hiszen megfelelő lány nem is létezik, ellenbe a szexhiány az nagyon megvisel, meg a szeretethiány, hogy a kutya sem szeret.
2013. ápr. 3. 16:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok a magyar pasikkal persze akadnak kivételek de nagyon sokuknak a külsőségek a fontosak. Nyilván én sem állnék le egy olyannal akihez nem tudok vonzódni. A külső fontos az az első amit meglát az ember .

Ha nincs vonzalom ne várj sokat attól a kapcsolattól. Sajnos így működik az ember. El kell ezt fogadni.

Mondjuk elég sok olyan fiút látok akik nagyon véknyak, még jóképűnek sem mondható inkább átlagos vagy csúnyácska fejük van még is mellettük virítanak a szép vagy csak csinos lányok. Sok ilyet látok.

2013. ápr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Te mit adsz egy lánynak?érzésben? odaadásban? tőrődésben?
2013. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!