Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti megsértődnétek azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti megsértődnétek azon, ha nem engedné a lány, hogy első randi után hazavigyétek?

Figyelt kérdés

Túl vagyok az első randin álmaim férfijával, ennek már 2 hete. A közeli nagyvárosban találkoztunk (ő ott lakik, én egy közeli kis községben, így vonattal utaztam a városba). A megbeszélt helyen felvett, mert kocsival volt, és elmentünk az állatkertbe. minden nagyon jó volt, addig, amíg haza nem indultunk. Én vonattal terveztem a hazautat (az is lett belőle), ő viszont kijelentette, hogy haza akar vinni, amit én nem engedtem, valahogy korainak tartottam, főleg első randi után. Azóta kicsit másabb a viselkedése(egy helyen dolgozunk).

Kérdeztem, hogy megsértettem e valamivel, azt mondta nem, csak most sok gondja van, és emiatt idegesebb, feszültebb, stb.

Miért kell ilyen dolgon megsértődni? (biztos ez a baja!)

Ennyire számít nálatok, fiúk, hogy hazavihetitek-e a lányt?


2009. szept. 21. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attólfügg milyen modorral utasítottad vissza, lehet, hogy egyértelműen annak vette, hogy aztmondtad: "fú bocs de ennyi elég volt belőled:S"
2009. szept. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Igen, ez számomra is fontos. El sem tudnék képzelni egy randit úgy, hogy utána nem kísérem/viszem haza a lányt-főleg, ha jól sikerült a randi. Természetesen nem várok el semmit, még csókot sem az elválásnál, ha a lány nem úgy gondolja. De a hazakísérés alap. Mint fiú így érezteted a lánnyal, hogy fontos Neked és szeretnél vigyázni rá. Igazából a fiú szemébn ez szinte egyenlő az elutasítással: jaj, oké, hogy randiztunk, de mostmár elegem van belőled. Ezt üzened azzal, ha nem hagyod hogy hazakísérjenek. Nekem legalábbis ez jönne le. Egy kivétellel, ha a lány kihangsúlyozza, hogy milyen jól érezte magát és szeretne még találkozni, de mondjuk valami oknál fogva nem szereti ha hazakísérik, akkor ezt tiszteletben tartanám és megérteném. Amúgy ez egy elutasító gesztus. Beszéld meg ezt álmaid pasijával, persze, hogy másképp viselkedik Veled: azt hiszi, hogy nem jön be Neked.
2009. szept. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

:(

A fene egye meg! nem tudtam, hogy ekkora nagy dolog, csak egyszerűen nem akartam, hogy még fáradjon miattam, ezért mondtam neki, hogy inkább vonattal szeretnék menni...

amugy minden gesztusomból ki lehet venni, hogy ő álmaim pasija. De akkor miért nem mondja meg, hogy ez a baja?

Na, holnap akkor rákérdezek konkrétan erre a dologra!

2009. szept. 21. 11:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja hogy úgy!!!! Először azt hittem, magához akart hazavinni, és azt nem engedted. De így... Szerintem is fura, hogy nem engedted, valószínűleg udvarias akart lenni, és úgy volt vele, hogy addig is beszélgettek. ... De ha kifogtál egy ilyen jó sértődékeny pasast, akkor lehet, azt se fogja engedni, hogy elmagyarázd... Csak hogy készülj fel erre. :( Azért próbáld meg!
2009. szept. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
engedned kellett volna, a fiúktól ez egy jó indulat, és kedvesség h hazavisz randi után, és persze sokaknál baromi fontos is. és bizony rendesen beletiporsz a büszkeségükbe, ha ezt nemhagyod.
2009. szept. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem lennék biztos benne, hogy ez a baja, nagy valószínűséggel csak bedumálod magadnak. De ha így is van, akkor is csak ártasz azzal, ha felfújod a dolgot. (Elnézést, hogy nem egészen a kérdésedre válaszolok először.)


Ami azt illeti, én sem érteném egészen, hogy ha én kedves és segítőkész akarok lenni veled, azt Te miért utasítod vissza, amikor a randin minden rendben volt. Ezen viszont lehet segíteni őszinteséggel. Ha leülünk, velem meg lehet beszélni az ilyet. Talán vele is...

2009. szept. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

nálunk férfiaknál (többségnél) lapa az udvariasság és hogy muatssuk meg hogy tudunk normálisak, romantikusak lenni!

szerintem ezt benézted!

lehet tényleg rossz passzban van!

nálunk nincs menstru..,ehelyett az érzékenyebb férfiak szomorkodnak morzsolodnak,,

javaslom hogy beszélgess vele olyan dolgokrol ami őt is leköti!

2009. szept. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én megsértődnék ha nem vihetném haza!
2009. szept. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Énis=/.
2009. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!