Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a távolság komolyan kizáró ok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a távolság komolyan kizáró ok?

Figyelt kérdés
Randiztam egy sráccal, aki azt mondta, neki nem akadály a távolság. Tetszett neki, hogy mennyire normális vagyok, stb... Megbeszéltünk másnapra is egy randit, ő hozta fel! Másnap randi előtt 1órával sms-ben ezt írta: Ne haragudjak, de ő nem vállalja be ezt az ingázást busszal, nem fog működni így a kapcsolat. Teszem hozzá, hogy csak 20km és nem kapcsolat, csak randi! Meg az is zavarta, hogy a buszváróban nem ölelgettem, nem nyalakodtam vele. De első randin én ilyeneket nem csinálok.
2013. ápr. 8. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
20km túró.. az kb annyi busszal mint nekem a belváros városi busszal mert kertvárosi vagyok :) ne vicceljünk már... :) 23/F
2013. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

valami indok mégiscsak kellett. meg gondolom a 20km vagy 300,-huf a busszal és lehet nincs annyi pénze, vagy két sör árát nem akarja elbuszozni...

menjél te, ha randizni akarsz. :)

2013. ápr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én annyit SÉTÁLOK naponta, amikor időm engedi. Ha csajhoz

kellene mennem, még gyorsabban is megtenném a távot.


20 km lófütyi, volt, hogy 200km volt, és az sem okozott

problémát :)

2013. ápr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Randizok én veled XD
2013. ápr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20 km az semmi! Gyalog járnék oda vissza naponta ennyit, ha valaki tetszene! Nem barátnő kellett ennek, csak p*na, már bocs a kifejezésért, és valószínűleg az volt az egyetlen problémája, hogy nem voltál neki elég könnyű préda.
2013. ápr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20km semmi,mi fél évig kétnaponta 100km utaztunk,hogy találkozzunk.Azóta már 8 éve együtt vagyunk.
2013. ápr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyszer egyik, egyszer a másik menjen busszal és máris kibírható, ráadásul a busz is 3/4-ed óra alatt bőven odaér.

Ne csak a csávó menjen busszal, hanem te is végy erőt magadon.

2013. ápr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ezt én is így gondoltam, és el is magyaráztam neki, de én a második randira azért nem tudtam elmenni, mert közben más családi programom is lett volna, amire nem értem volna haza időben. Mondtam neki, hogy majd a 3.-ra én megyek. De elég gyorsan feladta.
2013. ápr. 8. 14:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon lusta vagy mégsem tetszel neki annyira sem, hogy 1 km-ernél messzebb menjen érted. De 20 km lófac
2013. ápr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak kifogás. Nem akart megbántani és kellet valami ürügyet találnia. De legalább megmondta, más pasik szó nélkül lelépnek az x.-edik randi után is......


"Meg az is zavarta, hogy a buszváróban nem ölelgettem, nem nyalakodtam vele. De első randin én ilyeneket nem csinálok."

Ne bándd,hogy nem tetted. Első randin nem is kell egymást nyalni-falni szerintem. Ezek alapján mondanám, hogy könnyű prédát keresett és rájött, hogy te nem vagy az ezért továbbállt.

2013. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!