Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem úgy, hogy selejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy selejt vagyok és egy lánynnak sem kellek, lehet emiatt utasítanak el a lányok, amikor bepróbálkozom náluk vagy alapból ronda vagyok és ez számít csak?

Figyelt kérdés
Valamiért nem tudom elhinni, hogy nekem is lehet barátnőm, úgy érzem, túlsáogsan is ronda vagyok meg kinek is kellenék én, amikor kaphatnak tőlem ezerszer jobban kinéző fiúkat is a lányok. Egy ideje kifejezetten nem vonzó lányoknál próbálkozom, de ők is elutasítanak. Valahogy nem kellek én senkinek sem. Lehet igaz volt a megérzésem, olyan ronda vagyok, hogy egy lány sem tud vonzódni hozzám. Van értelme így folytatnom, van értelme így élnem, legyek öngyilkos?
2013. ápr. 8. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Á dehogy ne légy öngyilkos, inkább rabolj ki egy bankot kövess el valami izgalmas dolgot mielőtt őrült dolgot csinálnál és öngyilkos lennél.
2013. ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe akiknek nem vagy elég jó. Én is épp azon vagyok.
2013. ápr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én rettenetesen és fertelmesen ocsmány, undorítóan hájas és alacsony férfi vagyok, szóval kizárt, hogy legyen olyan lány, aki egy kicsit is tudna hozzám vonzódni, de keress más dolgokat az életben, amiben jó vagy. Én már kezdek teljesen lemondani a barátnőről, mert eddig bármit próbáltam, csak negatívat kaptam, bár ilyen kinézettel nem is csodálom.
2013. ápr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne öld meg magad, ha mégis akkor egy börtön közepén robbantsd fel magadat, hogy ne pazarolja a sok gyilkos az adófizetők pénzét.


Amúgy igen le kell mondani az életben sok dologról. fordítsd másra az energiádat. Vigasztaljon a tudat hogy nem vagy egyedül.

2013. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha ez segít én is mindig találok hibát magamban ha meg úgy érzem minden így jó akkor mások találnak bennem és elbizonytalanít ...hidd el nem vagy egyedül a külső szépség is relatív!Fogadd el magad így ahogy vagy ha úgy érzed veled van a hiba ...A mai világban mindenki a saját hibáival van elfoglalva ezét nem foglalkoznak egymással sem az emberek..meg vannak győződve hogy náluk nagyobb "selejt" nincs pedig szerintem mindenki túloz mert a reklámok azt sugallják hogyha te nem vagy olyan akkor selejt vagy...irreális a kép mindenhol...mindenki szerethető valamiért nincs olyan ember ha a külsőt nézzük akkor azt nem te döntötted el,de rajtad áll hogy mivel töltöd meg és hogy állsz hozzá a jövőben! Én nem vagyok személyválogató én gyorsan tudok megkedvelni és szeretni bárkit nincs baj a külsőmmel nekem legalábbis még sincs senki a közelemben most,ez egy ilyen időszak koncentrálj másra és becsüld meg magad kezdj el tevékenykedni,szeretni ahol lehet és tudsz és hidd el többet fognak látni benned ,és végre elhiszed magad is hogy több vagy (ami már most is így van,csak még nem hiszed el)Csak fel a fejjel én nem tudom ki vagy semmit nem tudok rólad,de én kedvellek minden feltétel nélkül :)!!
2013. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!