Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti mit csinálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti mit csinálnátok ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
A pasim mikor ideges.vagy részeg. mindig kegyetlenül gyomron boxol:S:S van úgy hogy gyomorszájon is üt. hasamra is szokott.ütni..és nem gyenge ütéseket.és jó sokat.:S szóval rajtam gyakorol.:S:S szerintem elhagyom.:S 33/L
2010. ápr. 10. 15:28
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Aki ver egy nőt nem normális!Hagyd el!
2010. ápr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ha szereted beszéld meg vele hogy ez neked nem jó ne üssön már meg hogy képzeli ezt?!

De ha elakarod hagyni hagyd ott...ha pedig könyörög mondd meg neki hogy változtasson mert ez nem jó neked.

2010. ápr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Nahát! Ez már duplán gáz!!!! Először is ha részeg, hát nem elég, hogy ver még részeges is, és még gondolkodl mit csinálj?? SZerintem szüljél neki 1-2 gyereket!!!!
2010. ápr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd el. Aki részegen, vagy mindegy hogyan megüti a párját az nem való társnak. Menekülj amíg nincs házasság, gyerekek.
2010. ápr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kedvesen t*kön vágnám, amikor rossz kedvem van.
2010. ápr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Ez a kérdés kamu. Vagy ha tényleg olyan sötét vagy, hogy ezt még meg is kérdezed, akkor megérdemled a pasidat...
2010. ápr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Jajj, de egyértelműen kamukérdés! Jajj...
2010. ápr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.nem kamu csak megkérdeztem. olyat csak szabad. de majd törlik a ezt a kérdést ha nem tetszik.
2010. ápr. 10. 15:39
 9/13 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek! volt egy pasim, aki egy alkalommal rendesen berúgott és bizony én is kaptamegypofont nem sokat gondolkoztam visszavágtam. aztán mégegyet, aztán haraptam rúgtam. ez a pasi azóta a férjem lett, és azóta egyetlen egyszer sem történt még hasonló sem. hogy akkor mi szakadhatott el benne nem tudom és azt sem hogy én miért ütöttem vissza. másnap megbeszéltük, azon a héten ahányszor egymásra néztünk, sírtunk, hogy mit tettünk a szerelmünkkel, és ez annyira tanulságos volt, hogy szerintem egy életre elment a kedvünk az ilyesmitől.

Egyébként ha ez mégegyszer megtörtént volna azonnal elhagytam volna, ahogy ezt tanácsolom neked is. én az elsőt elnézem mindenből, a másodikat már nem. hidd el, ezerszámra szaladgálnak még olyan pasik, akik nem tesznek ilyet, sőt, imádnak és a világot odaadnák érted!

2010. ápr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elhagynám.
2010. ápr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!