Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet esélyem egy fiúnál, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem egy fiúnál, aki évek óta együtt él a barátnőjével?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


nagyon megtetszett egy fiú, szerintem én is bejövök neki. Már régóta ismerem, viszont most hétvégén egy buliban romantikusan táncoltunk, nem történt semmi, viszont elég nagy volt a vonzalom, mikor haza indultunk kétszer is adott puszit elbúcsúzásnál. Tudom, hogy régóta együtt él a barátnőjével, találkoztam is már vele, elég csinos, boldognak tűnnek, de csak ritkán mennek együtt bulizni. Nem szeretném tönkretenni a kapcsolatukat, viszont állati boldog lennék, ha lenne esélyem. Sajnos elég kevés az önbizalmam, úgyhogy nem nagyon tudok fiúkat fölszedni, de tőle most úgy bezsongtam, mint már évek óta senkitől. Próbálkozzak még szerintetek? 24 éves vagyok, a srác 29


2013. ápr. 9. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

ha nem akarod tönkretenni a kapcsolatukat minek próbálkoznál? elég undorító és gerinctelen lenne. és az, hogy nem járnak sokat együtt bulizni, nem jelent semmit.

keress mást, ne tedd már tönkre más kapcsolatát, csak mert neked viszket.

2013. ápr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

szirintem inkább ne :)

ha már együtt is él valakivel, az már komoly kapcsolat.

2013. ápr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Lehet csak jólesett neki egy kis romantika, de diszkréten lehet próbálkozni,mert nem mindig az van,ami a kirakatban.
2013. ápr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld már magad a barátnő helyébe!

Most azért akarod szétszakítani őket, mert te táncoltál vele és ELKEZDETT TETSZENI? Egy tetszés nem ér annyit, hogy beleköpj más levesébe. Nem vagy szerelmes belé, csak tetszik, és elég sok ember tetszhet. Hidd el, találsz mást (:

Ha meg tényleg tetszenél neki, és összejönnétek: te nem félnél, hogy amikor nélküled megy valahova, akkor is csapja a szelet más lánynak? Tudod, kutyából nem lesz szalonna...

2013. ápr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudod ha ezt tenne velem valaki es meg mindig jo a kapcsolatunk a parommal es valaki szetszakitani minket mert a fiu tetszik neki akkor allati pipa lennek ra es nem hagyom hogy a masik lany ne erezze magat rosszul.Lehet hogy ez nem lenne szep tolem de hat a szerelemert meg valtozhatok...
2013. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azóta szakítottak, de nem jött össze, lett volna esélyem
2013. júl. 10. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!