Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tenyleg ennyire felszinesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg ennyire felszinesek az emberek?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok, 3 even keresztul kemenyen sportoltam es dietaztam, mire lefogytam es csinos lettem. Most rengeteg fiu leszolit az utcan, a buszon, szorakozohelyeken, amig duci voltam alig.. Utolag nagyon rosszul esik ez, hogy csak igy vesznek ember szamba, hogy nehany kiloval kevesebb vagyok, addig mintha foldonkivuli lettem volna. De legbelul ugyanaz az erzekeny dagi csaj vagyok, aki meg mindig gorcsol, ha egy fiu banda elott kell elsatalnia, es gyomoridegem van a regi beszolasok miatt, de most mar kedvesek, eddig eszre sem vettek. Annyira romlottnak es kepmutatonak erzem ezt a vilagot. Ennyit szamit a test?
2013. ápr. 9. 22:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
bárki bármit mond ezt a média diktálja az emberekbe mert olyan kinézetű embereket mutatnak amit példaképnek szexinek tartanak pedig nagy arányban elég borzadályok mászkálnak a tv-ben
2013. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Sajnos kedves kérdező igen.Azzal hogy lefogytál csak azt érted el hogy az olyan pasik fogják keresni a társaságodat akik kihasználják a nőket
2013. ápr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nekem nincs szuksegem ezekre a piperkoc, bajgunar kocsogokre :-)
2013. ápr. 9. 22:59
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Na, azért..

Először is, büszke lehetsz, hogy volt akaraterőd lefogyni.

Na most az nem a média, hanem az evolúció által belénk plántált tudat alatt késztetés, hogy az egészséges külsejű, fiatalos, vonzó emberekhez alapjáraton pozitívabban viszonyulunk. Igen, felszínesek az emberek, de ez egész egyszerűen belénk van kódolva.

2013. ápr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az emberek már csak ilyenek...Te is ilyen lennél,ha az ő helyükben lennél.

Én nem szólok be a dagiknak,de nem veszem őket számításba csajozáskor.

A szépség relatív,de fontos dolog,hogy vonzó legyen a másik.Ennyiből te is össze jöhetnél velem,ha megismertél...

2013. ápr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nekem az nem tetszik, hogy hirtelen mindenki kedves lett velem, aki egykor szemetkedett. Utalom az ilyet.
2013. ápr. 9. 23:12
 7/17 anonim ***** válasza:

hát mocsok egy világ ez

de neked legalább van akarat erőd és önbecsülésed gratulálok hozzá :) sok szerencsét ahhoz hogy kifogj normális embert akármerre laksz :D

2013. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

M.rhaság!!!

Miért lenne romlottság vagy felszínesség, ha valakinek nem tetszenek a dagi csajok??? Gondolom a lányok többségének is inkább az izmos, kisportolt testalkatú fiúk jönnek be, mint a hájasok... :) Ez van, ilyen az ember...

2013. ápr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#6


Én éppen ezért nem akarok már csak azért se változtatni a külsőmöm!Mit érek el ha összejövök egy olyan buta felszínes libával aki nem képes szeretni?Így legalább van egy jó kis szűrőberendezésem ami nem engedi át ezeket az idióta csitriket :)

2013. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk a szemétkedés a dagikkal nem éppen szép dolog, sőt bunkóság, de kétségtelen, hogy a kövérség szánalmas és nevetséges dolog...
2013. ápr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!