Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy adjam a tudatára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a tudatára, hogy most már (én is) többet szeretnék?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta ismerem a srácot, mindig is jóban voltunk. Általánosban tetszettem neki, azt tudom. Most bennem is elindult valami ilyesmi. De fogalmam sincs ő mit gondol/érez, hisz az már évekkel ezelőtt volt, még gyerekek voltunk akkor. Meg azóta nekem is voltak barátaim, neki is barátnői, változtunk valamennyien. Nem kérdezhetem meg tőle kerek perec, egyrészt halál ciki lenne, másrészt barátként minimum szeretném magam mellett tudni. Ötletek? Tapasztalatok? :)

2013. ápr. 10. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Esküszöm először azt hittem, hogy én írtam ki a kérdést, csak megfeledkeztem róla:D

Ti hány évesek vagytok? Mi húszon túl vagyunk már, és bennem 10 éve megvannak ezek az érzések:/ Ugyanígy a fiú udvarolt sokáig, csak akkor én még kicsi voltam, és nem akartam semmit se. Ha nincs most barátnője (az enyémnek van:/) akkor ha sokat beszélgettek amúgy is, akkor mondd neki konkrétan, hogy te itt vagy neki, és már ne csak mint haver gondoljon rád. Én ezt fogom neki mondani, ha egyszer végre szakít a nőjével.

2013. ápr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Sehogy. Nő nem lép egy férfi felé nyitásként.
2013. ápr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mond azt, hogy tetszik neked

mért ne léphetne

2013. ápr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Második, én eléggé ilyen felfogású ember voltam, mint te, de most már én is azt mondom, hogy elég! Miért, kik vagyunk mi nők, hogy a kisujjunkat se emelhetjük meg a szimpatikus férfi irányába?


Az a fiú már gyanítom tett a kérdező felé, nem kevés lépést, csak vissza lett utasítva. Igenis mondja el neki a lány is, hogy vevő lenne most már a dologra.

2013. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1. : Akkor tudod milyen érzés..Mi amúgy egykorúak vagyunk (17, oké ez is még fiatal, de az akkori 12höz képest már érettnek számít) szóval mi mindketten kicsik voltunk ehez :D

Nincs most barátnője és pár nap múlva fogunk találkozni, de ez nem randi szerintem. Barátai is lesznek ott, és mondta menjek el velük. Valamit szeretnék neki jelezni, de ahogy a 2. mondta mégis én vagyok a lány, és nem szeretnék minden munkát én csinálni. De ahogy 3.mondta, ma már 21. században élünk, és modern felfogással rendelkezem, szóval ez nem akadályoz :D

Szóval nagyon kell figyeljek a jelekre, hogy egyáltalán érdemes-e emiatt görcsölni

2013. ápr. 10. 15:46
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi 4. :) csak tudod az már régen volt, és már bizonytalan vagyok, hogy az ő fejében mi változott azóta, vagy mi nem :)
2013. ápr. 10. 15:47
 7/8 anonim ***** válasza:
mondd ezt : szeresd a testem Béby !
2013. ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nos nekem van egy ötletem. egyik haverommal az volt (16/F) hogy ugyanígy kiskora óta ismert egy egykorú lányt, és megtszett neki. egyszer egymás mellet ültek a buszon dumáltak stb, de egy ideig csönd lett és a csaj az ablakon nézett ki. ekkor a haverom odaszólt neki h "Zita", mire ő odafordult felé erre ő mgcsókolta. a csaj elösször megmerevedett, ekkor a haverom kicsit elhúzódott h a szemébe nézhessen, és akkor a csaj visszacsókolt. utána járni kezdtek az más kérdés h egy hónap után szakítottak és soha többet nem beszéltek
2013. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!