Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam tudatára hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam tudatára hogy többet érzek íránta mint barátság?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel az utobbi idővel tök jóba lettünk egy suliba járunk ha meglátjuk egymást megöleljük de nem igazán beszélgetünk ő nagyon szerelmes egy lányba de már nem fognak összejönni..és próbálja elfelejteni! mitcsináljak hogy megtudja hogy bejön nekem? de nem akarom magam totálisan leégetni
2011. febr. 21. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogsz leégni, ha meg ilyen, akkor sérült vagy a pasi meg bunkó.
2011. febr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb szitu. A fiú nem téged szeret, tehát ebben a pillanatban nincs túl sok esélyed. Beszélgess vele többet és támogasd, vigasztald, hátha rájön, hogy te is több lehetsz, mint barát. Persze ez inkább mesébe illő megoldás. Jelezgetheted neki, de először inkább hagyd, hogy elfelejtse a másik lányt. Ne kapkodd el.
2011. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne mondd meg neki, annak oka van hogy ő is normális veled, van témátok,érdeklődik irántad stb.(szval sztem te is bejössz neki)

az se lenne jó, ha bevallanád, miközben ő mást szeret, nem rád gondolna..=mikor együtt vagytok stb)vagy veled akarná elfelejteni a másik csajt..

2011. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!