Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » (MI A FRANCÉRT) vagyok szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(MI A FRANCÉRT) vagyok szerelmes Szirmai Gergőbe?!?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés most úgy hangzott, mintha egy tizenhárom éves hello kitty rajongó írta volna. De nem.

Az a helyzet, hogy már jó ideje nézem a HH-t és egyszer csak úgy keltem fel, hogy más érzés volt bennem a videók nézése közben. Például nem arra figyeltem, hogy mit mond, hanem hogy hogyan néz...

És ez egyre jobban fokozódik. Őrülten vágyom rá, hogy minél jobban megismerjem, a metrón zötykölődve, vagy a négyeshatos morcos tömegében is Rá gondolok, hogy éppen mit csinál és a hasonló, jól ismert romantikus klisék...

Csakhogy ez komoly. És egyre inkább azzá válik. Egyre jobban elhatalmasodik rajtam ez az érzés.

Mit tegyek? Hogy fojtsam el, vagy hogy szerezzem meg (ennyi erővel azt is kérdezhetném, hogy jussak el a Holdra. Elvileg az sem lehetetlen...)

Kicsit szomorkás a hangulatom a videók nézése közben. :(


Köszönöm előre is!



2013. ápr. 10. 19:11
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

20. :

iszom a szavait, de attól még a józan ítélőképességem megvan


ezúton jelzem, hogy a helyzet változatlan!

válaszokat várok továbbra is :)

2013. nov. 25. 20:28
 22/37 anonim ***** válasza:
51%
Annsia?
2013. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, én kb egy éve hallottam, ahogy egy csaj sóhajtozva mondta, hogy látta ezt a srácot a metrón. Azt hittem valami közös ismerős. Mondták a csajok (főiskola!) hogy neeem, ez a HH-es srác.... És hogy helyes. Komolya, szinte sóhajtozva mondták...


Nagy nehezen kezdett el derengni a twilight-kritika, meg az, hogy a srác még jóindulattal sem helyes.

Azóta rá vagyok kattanva a kritikára, mert tényleg jók, de amolyan rádió arca van. Tudod: akit jobb, ha nem látsz, és rábízzák a fantáziádra. Ami nem baj, volt már rondább pasim is, de a személyes sárm nélkül nem tudom hogy zúghattál bele....

2014. jan. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem, ha leülök vízilabda meccset nézni. :D Ez nem szerelem, ez rajongás és csodálat.
2014. jan. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Sokáig nézted a szemét és hipnotizált... most már örökre az övé vagy...
2014. jan. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
TURBÉKTURBÉK MADAFAKA!!!!!!!!!!!!!!!:-D
2014. jan. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

#23


Azért annyira nem szörnyű. :D


[link]


[link]

2014. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

#27

De. A második youtube-os képen kifejezetten csúnyácska. (a HH-s videóiban is jobban néz ki, mint azon a képen.) De intelligens, és az sokkal fontosabb, csak azért írom ezt, mert érdemes a földön maradni.

2014. máj. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Szerintem külsőre középkategória. Mikor először láttam meg, az ugrott be róla, hogy van egy jellegzetes arcszerkezete, de semmiképp sem valami "brr, bottal se"-hez hasonló. Miért kell ilyesmin vitatkozni? Onnantól kezdve, hogy az igényesség alapvető játékszabályait betartja, ízlés dolga.
2014. máj. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Szia drága! Nem tudom aktuális-e még, de én is szerelmes lettem belé nem sokkal azután, miután rátaláltam a HH-re. És vicces, hogy pont ma találtam rá a kérdésedre, mert én tegnap sok videóját újranéztem, és valószínűleg emiatt vele álmodtam, és megint eszembe jutott, hogy belé voltam zúgva kicsit. Ez szerintem normális... én is rajongólány típus vagyok, és megesett velem már máskor is, tart egy ideig, aztán elhalványul ez az érzés, persze ha találkoznék vele, és érdeklődne irántam, én nyomban bármire igent mondanék! Szóval ha egy váll kell, amin kisírhatod magad, szívesen felajánlom az enyémet, mert tudom mit érzel, és min mész keresztül. :) turbék, turbék
2014. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!