Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hatalmas anyagi különbség!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas anyagi különbség! Vajon leküzdhető? Vagy hagyjam inkább?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen összeismerkedtem egy 31 éves férvival.Teljesen egy hullámhosszon vagyunk,imádom a humorát,és maga a személyisége teljesen levett a lábamról.Ő is teljesen odáig van értem.Fél éve ismerem,és kb 1 hónapja beszélgetünk komolyabban.Elvitt randizni,és elvitt arra környékre,ahol felnőtt,és ahol él.Bemutatta a közeli várost,és a lakóhelyét.Haza magához nem vitt,de elvitt a házuk előtt,és mondta hogy itt lakik...hát akkor megállt bennem az ütő.A kocsi sem volt szegényes,amivel értem jött,na de a házuk!Ráadásul több is van nekik,és nem is akár milyenek...Én nem tudtam,hogy ennyire jól állnak Ő és a kedves családja anyagilag.Én egy szerény,jólszituált férfinak ismertem meg,akivel el tudok képzelni közös jövőt akár,a korkülömbség ellenére.De én hozzájuk képest sehol sem vagyok...szerény kis házunk van,és van ám hitelünk is.De kicsit magasabb beosztásban dolgozom a cégnél,és jól is keresek.Imádok jól öltözni,és jól kinézni,mindezek ellenére szerény életet élek,és tudatosan mindig olyan párt választottam magamnak,aki hozzám hasonló...És most jött ez a férfi,ráadásul elég tehetős,és én úgy érzem,hogy egy nagy nulla vagyok mellette...A barátai,és a környezete is mind ilyen.Én meg egy csóró!Félek,hogy lenéz amiatt,hogy hogyan élek/élünk hozzájuk képest!Engem egyáltalán nem érdekel a pénze,meg a tulajdonai!Nekem maga a férfi kell.De nekem ez most nagyon kényelmetlen!Nagyon szomorú lenne lemondani erről a srácról,mert nagyon megkedveltem,de félek,hogy az lenne a legmegfelelbb döntés!Vélemény esetleg?Olyannak aki járt már hasonló helyzetben? 22/N

2013. ápr. 10. 23:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Némelyik válaszadót itt egy lapáttal kellene fejbe vágni. Szerintem ne görcsölj ezen. Én jártam már hasonló cipőben, ugyanígy, mint te. Egy munkatárssal randiztam, aki magasabb pozícióban volt mint én ugyan, de én sem gondoltam, hogy ennyire gazdag. Elejében nekem is furcsa volt, de neki egyáltalán nem számított ez. Sőt, mondta is, hogy rólam tudja, hogy nem a pénze érdekel. Megérzik azt a férfiak, ha egy nő a pénzre megy. Szerintem ő nagyon is tudja, hogy te nem a pénzért mész, és ha okos is, nem fog lenézni, vagy hasonló.
2013. ápr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj ezen, ha eddig szépen alakultak a dolgok, ezen a pénz nem fog változatni. A pasid valszeg túl van már néhány pénzvadász csajon, és tudja, Te nem a vagyonára hajtasz. Pláne, hogy eddig nem is tudtál róla. Emiatt nehogy szakíts vele, az Istenért!!!!
2013. ápr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Olyan kár, hogy válaszoló a kérdező ellen fordítja a témát. Biztos valami lelki szükséglet :(


Szerintem bátran bele lehet vágni ebbe a kapcsolatba. Ha azt mondod, hogy neked is van stabil egzisztenciád, te is jól keresel, akkor az azt jelenti, hogy megállsz a lábadon. Innentől egy tehetősebb férfi, ha érett és komoly a gondolkodása, nem fog lehúzó, pénzéhes tyúknak tartani.

Anno a párom és én köztem is nagy volt a különbség. De ő mégis ragaszkodott ahhoz, hogy ne mindig mindent én fizessek. Nekem ez elég volt arra, hogy megbizonyosodjam a korrektségéről.

Szerintem nem kell parázni. A legjobb, ha semmiféle kisebbségi érzést nem mutatsz ki. És egy kapcsolatban egyáltalán nem baj, ha a férfinak többje van.

2013. máj. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!