Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek a 14-15 év körüli tini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a 14-15 év körüli tini csajok, miért öregezik le vagy tartják vénnek a huszonéves fiúkat?

Figyelt kérdés
Nem egy ilyen kiscsajtól kaptam már meg, hogy vén vagyok hozzá, pedig csak neten ismerkedtünk, se képet nem látott rólam még, csak a koromat tudta. Egyébként tényleg fiatalabbnak is nézek ki a koromnál, mindig azzal jönnek, hogy látszik, hogy nem vagyo egy öregedős fajta, 5-8 évet is letagadhatnék simán.
2013. ápr. 11. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Mert éretlen kis taknyos csitrik! De vannak ilyenek pont ellentétesek is (apakomplexusos).

De neked meg miért kell 20-onéves létedre ilyen kis húgyos csitrikkel írogatnod?

2013. ápr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát, mert külsőre engem is mindenki ilyen középsulis srácnak gondol, felnőttek is letegezenk, mint valami taknyos kölyköt, volt olyan, hogy 15 évesnek gondolt egy csaj! Ez a rekord, szerencsére ennél fiatalabbnak még nem néztek. A korombeli csajok meg kisfiúnak tartanak, pedig nem tehetek róla, hogy ilyen testi adottságaim vannak. Ezen változtatni sem tudok sajnos. Max, majd, ha megjelennek a ráncaim, őszül a hajam, meg bottal járok.
2013. ápr. 12. 00:03
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát te tudod, de én tételezzük fel 20-onéves létemre eszem ágában sem lenne ilyen csitrikkel kezdeni....
2013. ápr. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez lenne a normális!

De sajnos pont azt tapasztalom, hogy a huszonévesekre buknak.

2013. ápr. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Huszonéves nők is vannak, akik kinézetre letagadhatnának tíz évet.
2013. ápr. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
MERT MÉG NAGONY GYEREKEK!!
2013. ápr. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Christian Death ***** válasza:
Azért mert %-ban meghatarozva az majden duplája , az olyan mintha te pl.25évesen egy 50 évest leöregezel.
2013. ápr. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

másoknak meg az a bajuk, hogy miért az idösebbek tetszenek nekik

szerintem ez mindkét fél érettségétöl függ

(és azt is vedd számításba hogy ha szülö lennél, mit szólnál, ha a 14 éves kislányod hazaállítana egy 22-23 éves sráccal...)

16/l

2013. ápr. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!