Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka annak hogy jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak hogy jól érezzük magunkat együtt, bevallottuk egymásnak hogy oda vagyunk a másikért de mégsem alakul a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
A kölcsönös vonzalom megvan, jól elvagyunk egymással, de mégsincsenek nagy érzelmek, és az utóbbi időben már minta a kapcsolatunk kezdene semleges lenni. Már nem is érdekel kb hogy mi van vele, ha találkozni akar oké, de amúgy annyira nem érdekel már. Sok randink volt már.
2013. ápr. 13. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne a dolog, ha tudnánk legalább a nemedet, mert nem mindegy a perspektíva.
2013. ápr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én lány vagy ő meg fiú :D

Mondjuk lehet ott szúrtam el hogy elmondtam hogy "Jól érzem veled magam és mióta találkoztunk tetszettél nekem" meg hogy a barátnőm volt a kerítő hogy kettesben is tudjunk találkozni... :S

Dehát kijött belőlem, meg először ő mondta el, és a rá következő 4-5 randin mondtam el csak neki. Kb 1 hónappal később. Már nem bírtam ki hogy ne mondjam el :S


Szóval lehet elszúrtam, de attól függetlenül még éreznem kellene iránta valamit.

2013. ápr. 13. 17:25
 3/7 A kérdező kommentje:
* vagyok
2013. ápr. 13. 17:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért pazarlod a drága idődet?
2013. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy igen, örülj, hogy viszonylag hamar jutottál erre az álláspontra. Szépen kedvesen "építsd le", és keress valakit mást.


Ha már most így érzel, akkor fölösleges ezt erőltetni.

2013. ápr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak én nem vagyok népszerű a fiúknál. Vagyis aki nekem tetszene annak én nem kellek. Aki meg bepróbálkozik nálam, az nekem nem kell. Ez a fiú amúgy aranyos, meg külsőleg is tetszik, csak valahogy alább maradtak bennem az érzelmek. Mondjuk igazi csókunk nem volt még, lehet akkor jobb lenne?
2013. ápr. 13. 17:33
 7/7 Vackorka ***** válasza:
Szerintem ez a fiu tul kedves,tulságosan kiszámitható, ismered minden lépését, és igy nem igazán vonzó már számodra. 23F
2013. ápr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!