Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne a helyes vagy értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes vagy értelmes lépés?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nekem 7 hónapja véget ért egy számomra komolyabb kapcsolat (igaz csak 6 hónapot voltunk együtt) de a szakításra rá egy hónapra megismertem egy fiút, aki a volt kedvesem teljes ellentéte. És hát ugye 6 hónapja visszautasítottam, mondván a volt kedvesem van még a szívemben. Megértette, és elfogadta. Rá 2 hónapra újra beszélgettünk és összejöttünk, de akkor volt barátom felkeresett és az én érzéseim megszüntek az új fiú felé, így szakítottam vele. És most megint találkozgatunk, megint csókolózunk. Nem tudom működne-e a kapcsolat az új fiúval, aki már hónapok óta vár rám és kűzd értem.


Apróbb tudnivalók:

-mind a ketten nagyon érzékeny lelkületűek vagyunk és mély érzésűek

-én emiatt a logika világába menekülök, mert csak az foglal le, hogy ne az érzéseimmel bajlódjak

-volt kedvesem eléggé racionális volt

-ez az új fiú az érzések embere hihetetlenül.

-ezzel az új fiúval folyamatosan zavarban vagyok és 3 perc alatt teljesen vörös vagyok és ég az arcom.


De valahol belül érzem, hogy ez a kapcsolat nem működne. Szerintetek mit csináljak? Mit tennétek?



2013. ápr. 13. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:

hallgass a szivedre ha szerelmet keresel

halgass az eszedre ha stabil párt keresel.

2013. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Soha ne házasodj meg soha! Hallod?! Soha!
2013. ápr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
miért is?
2013. ápr. 13. 18:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, nem működne, akkor ne. De fontos,hogy ezt a szíved súgja, vagy az eszed?
2013. ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
leginkább az ösztöneim.
2013. ápr. 13. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!