Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan barátkozzak azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan barátkozzak azzal a fiúval, akivel tetszünk egymásnak?

Figyelt kérdés

Szóval azért teszem fel a kérdést,mert észrevettem valamit.

Ha csak csendben fegyelmezetten leülök közel mellé,akkor egész lazán viselkedik.Akkor is jól reagál,ha távolról többször rövid ideig ránézek és akkor már nedvesíti az ajkait...

De ha csak odapattanok hirtelen a közelébe,vagy közeledek,hogy megnézzem,mit csinál---- barátaian....

Akkor vagy otthagy vagy nem is néz rám,szóval akkor annyira nem nyitott a viselkedése...


Miért nem tetszhet vajon neki,ha barátian megyek oda hozzá és nem úgy,mint hogy ő a férfi,én a nő és vonzódom hozzá???


2013. ápr. 13. 23:31
 1/1 Vackorka ***** válasza:
Szerintem itt a lényeg az, hogy a barátai előtt még nem akar mutatkozni veled. Én max annyit tudok tanácsolni, ha látod egyedül valahol menj oda hozzá, és beszélges vele hogy mizu stb... és a reakcioja sok mindent elfog árulni.
2013. ápr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!