Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudjam meg, hogy van-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam meg, hogy van-e barátnője? A facebook biztosat mond? Merjek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit valamennyire ismerek, hisz egy faluban élünk. Pár szót már beszéltünk is, és köszönőviszonyban vagyunk. Még soha nem láttam csajjal, és nem is hallottam róla, h lett volna barátnője, meg semmi ilyesmit, pedig azért faluban gyorsan terjednek az ilyen jellegű "hírek". Facebookon is az van neki kinn, hogy Egyedülálló, de ez mindig is így volt nála. Csajjal közös képe sincs kint. De ez lehet, h annak is betudható, h ő nem neten éli az életét. Szerintetek lehet erre alapozni? Merjek kezdeményezni? Nem akarom, hogy lepattintson...

Kétszer is rajta kaptam már, h nagyobb társaságban engem nézett. (Pedig nem voltunk sokat egy közegben.) Ez jelent valamit?

20/L


2013. ápr. 14. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A facebook csak 80%-os pontossággal találja el az igazat.
2013. ápr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy mi van kint facebookon, az nem jelent semmit. Sokkal többet számít az, amit saját szemeddel látsz. Ha nem láttad lánnyal, akkor nyugodtan próbálkozz, mert nem veszthetsz semmit.
2013. ápr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is fiú vagyok, és nem rakom ki facebookra azt sem, ha együtt vagyunk. Nem is nyáladzunk, kommentelünk egymás falára. Csak üzenetben. Szóval, lehetséges hogy van valakije.
2013. ápr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A facebook nekem 0.02%-ban ad helyes valaszokat!
2013. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!