Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom h mit tegyek pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom h mit tegyek pedig kellene vmit, mert ez nem mehet igy tovább! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

17 éves vagyok és lány...nagyon szeretnék egy komoly kapcsolatot egy rendes fiuval csak hogy van egy promblémám ha meg ismerkedek egy fiuval de vmi okbol nem müködne a kapcs (legyen az távolság, nem vagyok neki szimpatikus stb...) de én igent mondanék a kapcsolatra de nem lesz belöle semmi...... :((

Ès utána lévö napokon viszont 3 napig sírok a reménytelen helyzetemen, alig birok megszolalni, nem beszélek kb 1-2 hétig a bnöimel a suliban oda se megyek hozájuk mert joban érzem magam akkor egyedül, teljes mértékben pesszimista leszek, utálom a világot, nem érdekel semmi, és éjszaka meg álomba sírom magam..... :((

Ez igy megy már aszem 1-2 éve....és mind ez egy elutasitás után 1 vagy 2 hétig is eltarthat....elegem van belöle.... ://

Sok mindent probáltam h ne legyen ilyen elviselhetetlen az egész de nem segitet :/ pasit nem lett azota sem..

Lehet a baj az is h nem volt edig még egyetlen egy pasim/kapcsolatom-sem? :// :((

Kérlek segitsetek, mert ez már tényleg elviselhetetlen nem akarok depis lenni...:( :// valamit csak lehet tenni a kudarcok elviselésére....tényleg nagyon rossz a helyzet....lécci aki tud vagy van ötlete segitsen...


Elöre is köszönöm ......egy kétségbe eset 17 éves lány..... :/



2013. ápr. 6. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ha látnám legalább mennyire vagy szép :S holaksz?
2013. ápr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Christiano Ronaldo ***** válasza:
39%
Szerintem ne itt keress mondjuk, tele van pedofilokkal ez az oldal XD
2013. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1 nem itt keresek

2 csak tanácsot kérnék h ne legyen elcseszet az életem, mert élni szeretnék de nem tudok...

3 ilyen segfejek ne irjanak ide kösz...

2013. ápr. 6. 20:20
 4/9 A kérdező kommentje:
Kérlek segitsetek... :((
2013. ápr. 6. 20:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Hat szerintem Te mar annyira tulkomplikalod a dolgot, hogy mar egy sima randira is remegve mesz el hogy ,Ur Isten most vajon sikerul-e'.Ilyen peszimistan elni 17 evesen kicsit nekem fura. Ez az idegesseg es a rossz kedv pedig nagyon ragados. Ha a srac erzi rajtad hogy ilyen feszult es ideges vagy, egyertelmu hogy nem szivesen keresi a tarsasagod. Probald meg egy kicsit jol erezni magad, elni az eleted. Foglalkozz a barataiddal is, mielott teljesen elmarod oket magad mellol. Ne foglalkozz ennyire ezzel a pasitemaval, elobb utobb ugyis eljon a hozzadvalo srac.Ne stresszelj ezen.De lehet hogy az is a baj hogy olyan gorcsosen probalsz egy kapcsolatot osszehozni hogy a sracok is megerzik ezt. Ok azonban ilyenkor megijednek attol, hogy Te mindenaron magadhoz akarod oket lancolni.Bocs a ekezetek miatt:)
2013. ápr. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Èrtem és köszönöm.....demit tehetnék a görcsös felfogásom elen? :(
2013. ápr. 7. 11:29
 7/9 A kérdező kommentje:
Várom még az ötleteket válaszkat... jöhetnek mèg :)
2013. ápr. 8. 16:02
 8/9 anonim válasza:
Nem könnyű ügy, de egycipőben jártam veled, körülbelül 1 éve. Én is 17 éves vagyok és lány x) Sokat sírtam egymagam, mert úgy éreztem nem jön össze sehogy egy párkapcsolat, de aztán egyik napról a másikra úgy döntöttem, hogy nem érdekel. A legegyszerűbb. Sokszor csak hagyni kell, hogy megtörténjenek a dolgok, :) Van, hogy nem veszed észre, és már meg is történt. Engedd, hogy a sors is irányítson. Éld az életed!
2013. ápr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) igazad van :) meg probálok igy tenni :)
2013. ápr. 9. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!