Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy ronda,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ronda, alacsony és ráadásul girnyó alkatú gyerekként nem vagyok képes vonzódni a kövér csajokhoz?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy a kövér csajoknál van csak esélye a magamfajta alacsony, sovány, ronda arcoknak én meg is próbáltam, de hányingerem van, ha belegondolok, hogy smároltam is egy ilyen kövér csajjal és nem értem miért undorodom tőlük, pedig én sem vagyok egy szép gyerek.
2013. ápr. 15. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Dehogyis, ez nem igaz. Mindenki ahhoz vonzódik, akihez vonzódik, ez csak hülye sztereotípia, hogy a kövér nők a vékony pasikhoz vonzódnak. Ne érezd magad rosszul amiatt, hogy a kövér lányok neked nem jönnek be, nyugodtan legyen saját ízlésed és preferenciád, és ne a társadalom, meg mások által rád erőltetett, szerintük "megfelelő partnerek" között szerencsétlenkedj. :)
2013. ápr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De szerintem meg igazuk van, mert akárhány vékony lánynál próbálkoztam, mind elutasított, lehet tényleg csak a kövér lányoknak kell a magamfajta, csak én így sosem leszek boldog, akkor inkább maradok egyedül, ha már nem kellek a vékony lányoknak. Meg itt is olvastam, hogy a csajoknak a maci hapsik kellenek, pont vékony lányok írták. Remek, egy újabb bizonyíték, hogy az én fajtám nem kell a vékony lányoknak.
2013. ápr. 15. 12:12
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Jó, akkor döglődj az önsajnálatban.
2013. ápr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt talán ha nem csak a külsővel foglalkoznál (akár esetedben, akár a lányok esetében), akkor talán észrevennéd, hogy van pár fontos dolog még az életben.


Másrészt ha végképp nem vagy képes változtatni a hozzáállásodon, akkor még mindig változtathatsz a külsődön siránkozás helyett. Persze azért is tenned kellene.

2013. ápr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
juj, anyám! Lehet, hogy eddig nem jött össze, de egyszer összejön! Ennyi erővel én mondhatnám, hogy mivel nekem még nem jött össze egyik sráccal sem, aki nekem igazán tetszett, így csak azokkal próbálkozhatom, akiknek én tetszem. De nem mondom, mert az élet nem ilyen szemét. Nem véletlenül lettél olyan, milyen, és képzeld, van még egy jó hírem! Minden ember egyedi! Nincs két egyforma, vannak hasonlók, de azok sem teljesen egyformák. Ez szándékos, és nincs tökéltes séma, így nem igaz, mit te mondasz. Ha nem tetszik, hátne szeresd! Bizony, nem könnyű megtalálni az igazit, de nem lehetetlen. Egyébként nálad nem a külsővel lesza gond, hanem a gondolkozással. Amíg azon nem változtatsz, esélyed sincs.
2013. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vékony vagyok és nagydarab macis pasim van,a vékony nők ilyenek mellett érzik biztonságban magukat,te meg ne sirankozz hanem változtass magadon,v fogadd el h vannak kövér lányok,probalkozz náluk,sok helyes van köztük.28L
2013. ápr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Miért teszel fel egy nap 10 ilyen kérdést????????? Ronda vagy, és magányosan fogsz meghalni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. ápr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Már megint a védelmi duma.. szánalom... Szóval kérdező te ilyen ember vagy akinek ez az ízlése. Ez nem elítélendő, hogy te soványan nem vonzódsz a kövér?!(nem szeretem használni ezt a kifejezést) csajokhoz.. Az alacsonyság az gáz, én is az vagyok a 170cm-el, de emellé 70kg társul.. Engem inkább a magassarkú és védelmi dumájuk tud kiakasztani, de mind1 ezen is tovább kell lépni. Az jó ha tudod, hogy nem a soványság miatt nem kellesz majd nekik, hanem az alacsonyság miatt ami sajnos tény, csak ők nem merik ezt beismerni.. Találsz majd 1 kivételt aki elfogad majd öreg..
2013. ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egész életemben "kövér csaj" voltam, de sosem álltam volna szóba egy alacsony girnyóval. Nekem is a macipasik kellettek. sikerült kifognom egy grizlit. :)
2013. ápr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 rita........ válasza:
Az az igazság hogy ennél butább kérdést itt még nem nagyon olvastam.Kövér vagyok.Soha eszembe sem jutna egy olyan sráccal összejönni mint te.Nekrm csak a macis pasik jönnek be.Az meg hogy milyen a te ideálod,azt meg had ne mi döntsük el.Ezt neked kellene tudnod.Nem kell azért kövér csajokkal lenned mert nem jössz be a vékonyaknak.Majd megtalálod a vékonyak közt azt a csajt aki a zsánered,és te is neki.Minél jobban erölteted annál jobban nem kellesz majd senkinek.Én is megpróbáltam egy hozzád hasonló girnyóval,de undorodtam tőle.Aztán inkább vártam,és 13 éve megtaláltam az igazit....
2016. jan. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!