Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogy vallanátok be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vallanátok be?

Figyelt kérdés
Nagyon jó barátságban vagyok egy lánnyal,de szerelmet akarok neki vallani.Meghívtam magamhoz egy vacsira,meg filmezésre,és utána szeretném neki bevalLani.Ti hogy csinálnátok,van vmi tuti módszer?Sajnos idáig nem volt szerencsém.Köszi a válaszokat!
2013. ápr. 16. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy ne azt mondd hogy szerelmes vagy belé, mert megijedhet, hanem azt hogy mondjuk kedveled.
2013. ápr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van valami jel arra, hogy ő ezt viszonozza?

mert ha totál semmi, akkor én nem erőltetném a dolgot

2013. ápr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én romantikus irányba terelném a hangulatot, és ha látnám hogy vevő rá, akkor megcsókolnám(nem lekapnám!). Olyat biztosan nem mondanék neki, hogy szeretem. Beszéljenek a tettek.
2013. ápr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Udvarolj! kedvesen, figyelmesen, gyöngéden. A film is ilyen legyen-kedves, vidám.
2013. ápr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Huha ez egy merész vállalkozás.Mióta vagytok barátok?Mert nem biztos,hogy jó ötlet egy barátságot feladni egy "szerelemért".Mármint úgy értem ha nem jöttök ki mint egy pár akkor annyi lehet a barátságnak is:-(
2013. ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5- egy szerelmesnek ilyen tanácsot?
2013. ápr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már fél éve ismerem,és ő is viszonozza.
2013. ápr. 16. 11:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha félénk, lehet, hogy egy szép, romantikus természeti közegben jobb lenne ezekről beszélni, mint lakásban... Folyópart, liget. Kell egy kis könnyedség, vidámság -hogy engedékeny legyen..A szerelem ébredése egy lányban lassabb, mint gondolnád. Ébreszteni kell- ezért volt régen a klasszikus udvarlás elég hosszú.


"Kért, hogy vegyem könnyen a szerelmet,

amilyen könnyen sarjad a levél a fán,"


[link]

2013. ápr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!