Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt barát legjobb barátjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barát legjobb barátjával összejönni?

Figyelt kérdés

Röviden és tömören: sokat beszélgetünk msn-en (igaz, hogy általába én írok rá...persze NEM nyomulok), táncoltunk is már együtt (táncházak keretén belül, ő kért fel...hogy máshogy (: ), figyelmes, érdeklődő, lehet vele "viccelődni"(kölcsönösen).


Írta msn-en, hogy "én se beszélgetnék akárkivel fél 12 kor","egyszer napközben beszéljünk akkor több élet van bennem","közös barátunk"(<---ezzel a volt barátomra utal),"szóban úgy is keveset beszéltünk eddig"-"majd holnap pótolunk"

Mennyivel volt alacsonyabb nálad a legalacsonyabb barátnőd?(én kérdeztem ,,viccelődésként" tőle, mivel eléggé magas srác)-válasza:"most mondjam azt hogy kb akkora volt mint te"


Egyik kérdésemet már fent említettem, másik kérdésem lenne: honnan tudhatnám meg, hogy más lányokkal is ,,ilyen" viszonyban van-e? megkérdezni nem merném.


Értelmes válaszok/tanácsokkal sokat segítenétek.(Ha lenne kérdés az irományommal kapcsolatba (ha nem olyan személyes jellegű), akkor írjátok nyugodtan, válaszolok).

Köszi, előre is!


L/16


2010. jún. 30. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

én egyszer csináltam ilyet, és bár az elsőként volt baráttal rövid volt akapcsolatunk és ő szakított velem, így is mentek szépen a balhék, pedig még én hangsúlyoztam a másik srácnak, h maradjanak nyugodtan jóban, én nem bánom, csak nekem ne kelljen jópofizni (elég szemét volt velem a kapcsolatban...). miután a másik sráccal szétmentünk (8 hónap után) persze én voltam a hibás, hogy az ő barátságuk megsínylette =)) ki mást lehetne hibáztatni? =D persze miután lenyugodtaka kedélyek bocsánatot kért 8 hónaposom, mert rájött, hogy nem volt igaza =)

szóval csak akkor vágj bele, ha tudod tolerálni a barátságukat és ha exednek esetleg fádalmat okoz a dolog, akkor legyetek rá tekintettel, ne találkozzatok úgy, hogy mind3an ott vagytok, mert tényleg szörnyen rossz érzés lehet neki.

azt hogy hogy derítheted ki ezt... =/ sajnos erre tuti tipp nincs, csak ha beszélsz 1 másik lánnyal akivel msnezik. de ha ennyire nem bízol benne, lehet hogy nem kéne erőltetni. ha nincs okod hogy ne bízz benne, akkor azt könnyen ki tudod deríteni, hogy haverkodásból, vagy komolyabb ismerkedés reményében teszi a kis megjegyzéseid =) flörtölgess vele, figyeld a reakciót (hidegen reagál rá, mértéktartóan reagál rájuk, vagy lelkesen, továbbfűzve őket 1 kicsit...)

remélem tudtam segjtenni =)

2010. jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ. Az az igazság, hogy a volt barátommal (aki annak a srácnak a legjobb barátja, akit jelenleg nagyon kedvelek) én szakítottam, mert megcsalt. Néha napján beszélgetek csak az exxel, ő érdeklődik általába. Engem nem zavarna, hogy ex mit reagálna a helyzetre, ha a sráccal összejönnék, de nem akarok szemét sem lenni-az ő barátságuk közé állni. Azt sem tudom, hogy egyáltalán a srác összeakar-e velem jönni, vagyis ha nem jönnénk össze, akkor az exem miatt mondana-e le rólam?!...Szóval bonyolult kissé...bár úgy érzem kedvel. (:

Várom "nagy szeretettel" a további válaszokat. (:

2010. jún. 30. 19:03
 3/4 anonim ***** válasza:

megint én, ha már más nem válaszol... =)

azt h lemondana-e érted vagy sem azt csak úgy tudhatod meg ha eljuttok odáig hogy tisztázzástok ki mit érez. persze ez még jó időbe beletelhet, de ha kedvel az már 1 nagyon jó pont =) annyit tudsz tenni hogy továbbra is ismerkedsz/flörtölsz vele és minden kiderül majd =)

am ha gondolod írhatsz privit, mesélhetsz részletesebben és válaszolok, ha hozzá tudok még tenni valamit =)

2010. jún. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2. válaszodat is. (: Igazából tudom, hogy minden, idő kérdése...csak néha úgy érzem, hogy se előre-se hátra nem "haladunk", ami kissé türelmetlenné tesz, meg mennek le rólam a kilók. (:
2010. jún. 30. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!