Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szemétség az ex egyik barátjáv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség az ex egyik barátjával összejönni?

Figyelt kérdés

Nem, még semmi ilyesmi nem történt, csak érdekel.

A volt barátommal 10 hónapig voltunk együtt, az utolsó 1-2 hónap katasztrófa volt, nem igazán szeretett már, egyre kevesebbet "ért rá", a végén mondtam, hogy akkor legyen ennyi, mondta, hogy már rég érzi, csak azt hitte, hogy jobb lesz...


A barátjával elég jóban lettünk, de amíg az ex-szel voltam együtt, egy szót sem beszéltünk, csak ha együtt találkoztunk, akkor "szia", szóval tényleg semmi. De így, hogy neki nem kellettem, így is jogosan lenne felháborodva, ha lenne valami? Soha nem csaltam meg, és tényleg nem beszéltem másokkal, amíg vele voltam...


De a "haver" tök kedves, aranyos, 2-3 napig olyanokat is írt, ami arra célzás, hogy bejövök neki, és lehetne több, de aztán tegnap megmondta, hogy felejtsük el amit eddig beszéltünk, mert nem lenne pofája ilyet csinálni.


Vélemények?


2013. ápr. 16. 14:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Gondolj már bele fordítva... összejönnél egy barátnőd exével?
2013. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!