Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól gondolom, hogy egy túlsúly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy egy túlsúlyos fiúnak is hamarabb lesz barátnője, mint egy sovány fiúnak manapság? Miért nincs olyan lány, aki elfogadna sovány fiúként?

Figyelt kérdés
Én sportolok, edzek rendszeren, halálra zabálom magam, de olyan genetikai adottságaim vannak, hogy a hízás nem megy, eddigi rekordom, amikor kondizás mellett sikerült 2 kilót felszednem, de ennél tovább nem ment és nem is látszódott meg még ez sem rajtam, így mára úgy vagyok vele, hogy csak fekvőtámaszozom meg hasizomra gyúrok, de tömeg az nem jön fel és már beletörődtem, csak az a baj, hogy a lányok nem képesek így elfogadni és csak nézek mennyi hájas pacáknak van szép barátnője, nekem meg még sosem volt barátnőm sem, mintha az nagyon szégyen lenne, ha valakinek a barátja sovány, mint az , hogy kövér vagy duci.
2013. ápr. 17. 13:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Inkább fejben van veled a baj...
2013. ápr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
nem a testalkattal van a baj, hanem az önbizalom hiányával.
2013. ápr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Értsétek már meg, hogy a nők túlnyomó többségének az arc számít, nem a testalkat. Persze az plusz, ha valaki sportos.
2013. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Te kezdenél egy kövér lánnyal, aki folyton azon siránkozik, hogy senkinek sem kell, mert minden pasi a modellalkatot kedveli? Nyilván nem. Akkor ne rinyálj, hanem fogadd el magad.
2013. ápr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Tényleg nem szerencsés, ha egy fiú sovány. De kompenzálható. Találd meg, mivel tudod kompenzálni.
2013. ápr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

# 4/5


Egyáltalán nem szoktam mondani ezt senkinek sem, de már rohadtul unom, hogy a csajoknak nem vagyok így elég, hogy mindig többre vágynak.

2013. ápr. 17. 13:12
 7/29 anonim ***** válasza:
agyad kéne növelni, nem a tested. a szűk barátikörben én vagyok az egyetlen hájas pacák, a többiek elég soványak és még nem is jóképűek, és mindenkinek van barátnője 4éve minimum. azzal ellensúlyozzuk a pozitív külső adottságaink hiányát, hogy g€cijó arcok vagyunk :D
2013. ápr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 ivilicious ***** válasza:

hát,z igaz,h ezerszer ink kell egy ducibb pasi,mint egy girnyó.

amúgy meg de irigylem az olyan embereket,akik halálra zabálják magukat és nem híznak!

2013. ápr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Jól gondolod? Nem! Súlyos elvi hibában élsz, ha azt hiszed, hogy soványként nem lehet csajozni. Dehogynem! Egy csomó lánynak, akiknek nem jönnek be az izomkolosszusok, inkább a sovány pasik tetszenek, mert azok olyan kis aranyosak. Nézd meg a mai tinibálványokat: SP és társaik. Vékony srácok, akiket az első fuvallat elvisz. Mégis odavannak értük a lányok. Testalkatban a legrosszabb állapot az, ami nekem is van, ez pedig a dagadtság. Nem macis, hanem dagadt. Ezt szinte egy lány sem találja vonzónak. De te inkább örülj, hogy bármit ehetsz.
2013. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Nem egyáltalán nem gondolod jól. Valószínűleg a belsőddel lehet valami gond, az én barátom is sovány, még is imádom, nem ezen múlik!
2013. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!