Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiúcska Facebook-on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bresalio Nagy kérdése:

Ha egy fiúcska Facebook-on azt írja ki magáról, h a nők érdeklik, mennyi az esély arra, h a valóságban mégse legyen full heteró? . XS

Figyelt kérdés

Lehet, h hülye kérdésnek látszik, de azért ne csapjuk le sztereotip módon rögtön azzal, h 0... xSS


Már egy ideje csodálok egy gyönyörű fiúcskát, akivel van egy kevés közös óránk. De a nevét se tudtam, meg nem is sikerült még beszélnem vele, csak ilyen plátóian rajongok érte. És ma vagy 4 ember ismerőseinek a listáját néztem végig, míg a képe alapján megtaláltam Facebook-on - azért, h megtudjam, h azt írja ki magáról, h a nők az érdeklődési köre... xSS


Ez nagyon megviselt érzelmileg... Egyébként nagyon lágy vonású, finom mozgású fiúcskáról van szó, annyira finom mindene... Szóval tudom, h értelmetlen "következtetés", de annyira reméltem, h már legalább ő nem lesz heteró... xSS És így nem tudom feldolgozni ezt... Ha tényleg full heteró, akkor természetesen feladom. De amíg még bármi kis remény van rá, h ne így legyen, próbálok ebbe belekapaszkodni... Amíg még nem teljesen-tuti-egyértelmű és biztos... xS


És azt szeretném kérdezni, h így mennyi az esélye, h a gyakorlatban akár meleg legyen esetleg, vagy bi, vagy olyan, aki hajlandó fiúk iránt is nyitni, vagy legalább nekem kivételt tenni?... xS

Mert tudom, h sokan nem vállalják fel... És ez tart egy kis reményt... De mondjuk az, h egyértelműen és public-ra kiírja, kicsit több, mint ha vki semmit nem ír ki mondjuk... És lehet, h aki idáig eljut, az már ténynek veendő... xSS

Am faluban lakik a kis drága, ha ez számít...



2013. ápr. 16. 22:51
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
88%
Na a faszbuk a hitelesség mintaképe......
2013. ápr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
48%
A facebook-on senki sem hazudik!
2013. ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
44%
Senki sem!
2013. ápr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
54%
Kamu.
2013. ápr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
68%

"fiúcska"

A hideg rázott ettől a szótól.

2013. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

mert mi a baj a "fiúcska" szóval? xD

most komolyan...

hát most ha nem egy kifejlett pasi még...

2013. ápr. 16. 22:58
 7/39 anonim ***** válasza:
55%
Fuhh, de gyorsan beköszöntött a nyár, de meleg lett hirtelen... Fiúcska...
2013. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
93%
Ha kiírja akkor már nagy...
2013. ápr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetlen fiút ismerek, aki ezt írja facebookon, és a fiúk is érdeklik...:D
2013. ápr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele baj,csak fura volt hirtelen.
2013. ápr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!