Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek hogy Magyaro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek hogy Magyarországon kétszer annyi szingli pasi van mint nő?

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 19. 13:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
69%
Igen, tényleg a kék oszlop mutatja az egyedülálló nőket, akikből jóval több van. :) Ezt buktad, kérdező! :D
2013. ápr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Kedves lányok, nők, fiúk és férfiak!


Ez oldal is, amit most kitett a kérdező, igen azt mutatja, hogy a nők nincsenek kapcsolatban. Mi is ezzel a hiba?

Tulajdon képen az, hogy, magyarán ezzel lesz bizonyított tény, maga a válogatás fogalma. Főleg a nők részéről.

De jelen pillanatban, nem fogom a Nőket vádolni.


Szerintem nagy vonalakban elismerhető ténynek minősül, hogy a mai generáció túlságosan is ragaszkodik az internethez, a számítógépes szórakozásokhoz. Ez egy nagyon is tagadhatatlan tény!

Nagy most figyelembe véve ezt az egészet, nyugodtan kijelenthetem, hogy a számítógépeknek köszönhetőn a mai fiatalság 40%-a nem képes normálisan szocializálódni.

Ez mind vonatkozik a lányokra, mind vonatkozik a fiúkra.


Ezzel az egésszel, tulajdonképen azt akarom, hogy a mai fiatalság egy része, nem az egész, képtelen ismerkedni, nehezen fogadja el Önmagát, nem Önmagának akar megfelelni, hanem a Társadalomban élő egyedeknek.

Mindig arra törekednénk, hogy másoknak megfeleljünk.

Ezzel talán nem is lenne probléma, de nem vesszük észre, hogy nem önmagunkra irányul a figyelem.


Lehetne jönni olyan dolgokkal, hogy az életben nem olyan fontos tényező bizonyos szemszögből a párkapcsolat.

Tehát azért mert másnak van valakije, nem feltétlenül kellene azt jelentenie, hogy most neked is kellene, hogy legyen.

A mai világunkban is mi van, legyen itt példa a Gyakori Kérdések oldala, azon belül is, a szexuális témakörök.

25 éves fejjel én úgy gondolom, hogy a tizenéves lányoknak nem azon kellene gondolkodniuk, hogy pasizzanak, szexeljenek. Azoknak a kapcsolatoknak a többsége, 65% tuti véget fog érni!

És mit csinál a sok buta lány, na mert a "Jánoska meg az Évike együtt járnak és már szexelnek is", akkor nekem is kell egy pasi, mert én is "szexelni" akarok.

Követendő lett a rossz példa.

Azok a fiúk, akik szerényebbek, visszahúzódóbbak, kicsit csúnyábbak, úgy vélem, hogy annyit tudnának adni egy lánynak, mint bármelyik fiú. Sőt, szerintem sokszor többet is. Akik általában itt 25 évesen sírnak, hogy nincs senkijük, azok se hiszem, hogy feltétlenül arra vágynának, hogy legyen 40 barátnőjük, akiken végig mentek vagy 600-szor, hanem arra vágynának, hogy végre adhassanak valamit egyetlen egy lánynak.

Az is előfordul, hogy szidják az olyan fiúkat, akik kikezdenek egy 14-15 éves lánnyal, 22-23 éves, esetleg annál több éves korukban. Ezen emberek nagy százaléka, akik nem komoly kapcsolatra vágynak, azok természetesen csak szexet akarnak egy lánnyal. Őket mondjuk azt mondom, szidjátok. De van aki komoly kapcsolatot keres.

Ne is haragudjatok, eddig azt tapasztaltam, hogy a 17+ éves, normálisabb lányok 90%-a foglalt.

Fújátok a szövegeket, hogy az ilyen fiúk mennyire bénák, meg hogy szánalmasak.

Én azt mondom, hogy nem a kinézet alapján kellene ítélni, már én sem teszem régóta. Ha látod, hogy valaki normális, igazán meglehetne ejteni találkozásokat, csinálni közös programot, megismerni a másikat. NEM JÁRÁST MONDOK!

Csak annyit, hogy megpróbálni esélyt adni a másiknak.

Egyébként, mivel mondtam, foglaltak a lányok, ezek a fiúk olyanokkal kezdenek, akik biztos hogy még nincs barátjuk.

Azt mondom, hogy mindenkinek ki kellene hogy járjon a boldogság. Nemtől függetlenül.


Zárás képen, ugye az utolsó részben, a fiatalokkal való kikezdésről írtam, tuti, hogy jönne az, hogy mennyire pedofilok meg ilyenek.

Mivel, szerintem semennyire sincs tisztában az emberek többsége a szó jelentésével, így gondoltam tisztázom nektek:

PEDOFÍLIA:

"A 11 és annál fiatalabb kislányokhoz való szexuális vonzódás"-t jelenti. Persze, attól még rondának mondható, meg lehet mondani, hogy "Ejnye, ejnye", de pedofilnak senki sem. Na jó, esetleg azok, akik már akár kétszer is apja lehetne a lánynak. Azokra mondjuk igen. (Már az kb olyan, mint ha a saját lányára gerjedne az ember).

Részemről ennyi, ha valaki végig olvasta, annak köszönöm!

Valahol szerintem tanulságos.

2013. ápr. 22. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Az esetleges nyelvtani hibákért elnézést, hajnali 3:40-kor, hót kómás fejjel már kicsit nehéz mindenre figyelni :)
2013. ápr. 22. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
75%

#23 sajnálatból nekem ne "adjon" senki "esélyt"

egy jó kapcsolatban szerintem ennek nem úgy kellene működnie, hogy a lány "esélyt ad" a fiúnak, hanem neki is legalább annyira kellene akarnia a kapcsolat létrejöttét

2013. ápr. 22. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 nagylzs ***** válasza:
Ez az egész azért nagyon érdekes, mert én meg láttam olyan statisztikát amiben fordítva volt. Ennyit erről.
2013. ápr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy a csajok csak a külföldi egyetemistákkal akarnak ismerkedni, mert ott van pénz... Mi meg maradjunk szarban!
2013. jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
59%

A szinglik nem akarnak párkapcsolatot.


Aki párkapcsolatot akar,de nem talál,az nem szingli,hanem balfék.

2014. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!