Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek hogy Magyaro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek hogy Magyarországon kétszer annyi szingli pasi van mint nő?

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 19. 13:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként elég ostoba ez az egész cikk, sokmindenre rá sem mutat, nemhogy hű képet adjon erről a kérdésről, de amit le tudtam olvasni a grafikonból az 500 000 nő, kontra 800 000 férfi - ez pedig még messze nem kétszer annyi, mint ahogyan te állítod. :) Egy kis matematika.
2013. ápr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Már kértelek egyszer hogy ne itt kötekedj és provokálj, természetesen közelítő érték.
2013. ápr. 19. 13:36
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem én vagyok minden 81%-es te ostoba :)
2013. ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén megmondva nem izgat!
2013. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
66%

1. Kit érdekel?

2. Mért fáj ez neked ennyire? (bár el tudom képzelni mért)

3. Egyetértek az 5-össel, ha olyan rohadtul 2x annyi férfi egyedülálló lenne, akkor mégis az a sok nő vajon honnan a büdösből szedte a párját? Kis logika.


Gondolkodni kéne kicsit. De ez is biztos a nők hibája :D

2013. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
59%
mert lassan a pi>na irányítja a világot :D
2013. ápr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon egyszerű a magyarázat. Több százezer nőnek (pénzes) külföldi vagy külföldön élő párja van.

Persze, akinek külföldi a párja, az szinte kivétel nélkül tagadja, hogy a pénz miatt.

Ennyi.

2013. ápr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Jaj, de egyszerű emberke lehetsz te, 18-aska! :D Tényleg azt hiszed, ha valaki nem magyar, ha valaki külföldi, az azzal egyenlő, hogy full gazdag? De gyerek vagy még! :) Nekem volt külföldi barátom és jóval szegényebb volt nálam. Persze, persze, vannak gazdag külföldiek is, meg vannak olyan nők, akiknek gazdag külföldi pasijuk lesz, meg pasik, akiknek gazdag külföldi nőjük, stb. stb... De ez nem a nagy többség. A gazdag külföldi pasik közül azért piszok kevesen választanak csóró magyar csajt.
2013. ápr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
100%
csak nekem tűnik fel, hogy a kék grafikon a nőket mutatja, vagyis belőlük van több szingli nem pedig a pasikból?
2013. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Valkoinen perhonen ***** válasza:
69%

ma 14:45


Ott a pont! Pontosan nőkből van több egyedülálló - ahogy a kérdező ismertette "kétszer annyi"-, nem pedig férfiakból! Szánalmas pasik gyülekezete, de ez is biztos a nők hibája :D

És még itt nyomorognak, hogy nekik nincs párjuk, besírok.

2013. ápr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!