Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy rossz külső,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy rossz külső, testi adottságokkal rendelkező fiúnak sokkal jobbak lennének az esélyei egy barátnőre, ha barátkozással indulna a kapcsolata egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Már belefáradtam, hogy lelkesen próbálkozom, leszólítok lányokat az utcán is akár, de mindig lekoptatnak, elutasítanak, legjobb esetben is csak haveri viszony alakul ki úgymond, mert hát tény, hogy nem vagyok egy jó pasi, így nyílván nem tudnak hozzám vonzódni. De vajon, ha kimondottan úgy indítanék, hogy csak barátkozni szeretnék, nem kell kapcsolat a lányok nyitottabbak lennének az ismerkedésre velem vagy akkor is ugyanúgy elutasítanának. Persze titokban abban reménykednék, hogy idővel meglátnák a jó tulajdonságaimat a ronda külsőm ellenére és esetleg belémszeretnének vagy ez hülyeség?

Már fogalmam sincs mit kéne csinálnom, hogy végre egy lánynak én kelljek, hogy kívánjon, vonzódjon hozzám. Prostizni nem szeretnék az olyan mű meg szerelmet úgy nem lehet venni.


2013. ápr. 19. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen,de a rossz adottságokkal rendelkező fiu keresssen magának rossz adottságokkal rendelkező lányt,és akkor minden ok lesz
2013. ápr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Voltam csúnya lánnyal, nem jött be, azóta nem látom értelmét olyannal lenni, akihez nem tudok még testileg sem vonzódni. Nem vagyok ronda csak hát nem is vagyok egy vonzó, adonisz, inkább átlagos vagyok külsőre.
2013. ápr. 19. 13:31
 3/15 anonim ***** válasza:
Rossz külsővel még barátnak sem kellesz a lányoknak. Én magam rettenetesen, undorítóan és rémesen ronda vagyok, alacsony, és még roppant dagadt is, szóval nincs olyan ember (sem élőben, sem pedig képzeletben), aki rosszabbul nézne ki nálam. Ez abszolút kizáró ok a lányoknál. Az utcán is ha megyek, szinte mindenki nagy ívben kerül ki, vagy inkább átmegy a másik oldalra.
2013. ápr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
vagy erőltesd meg magad és vonzódj a magad színvonalú lányokhoz, vagy továbbra is írogasd ide minden nap a rinyáidat, ez már kb a kétszázadik lehet. nem, soha a büdös életben nem fog hozzád vonzódni olyan nő akiről te álmodsz, de azért fantáziálj csak tovább.
2013. ápr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hiába erőltetné meg magát! Ronda srác még a csúnyácskább lányoknak sem kell.
2013. ápr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Még ha elméletben el is jutsz odáig, hogy összebarátkoztok, több nem lesz belőle, mert ha egy lány barátként tekint egy pasira, azon nem változtat.

Egyébként nem ronda vagy, hanem önbizalomhiányos.


25/N

2013. ápr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6: Igenis vannak olyan ronda pasik, akik nem önbizalomhiány miatt gondolják, hogy rondák, hanem valójában azok. Írhatnék erről egy hosszabb bejegyzést is, hogy meggyőzzelek, de hidd el, vannak igazán ocsmány fiúk.
2013. ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Első, ne beszélj butaságokat, vannak jól kinéző lányok akiknek nem fontos hogy néz ki a partnerük. Engem sem érdekel különösebben. És igen, én pl. kifejezetten nem szeretem, ha valaki (főleg idegen, mindegy hogy néz ki) úgy közeledik hozzám, hogy tudom hogy mint lány érdeklem... Először inkább meg kellene ismerni a másikat, és utána elgondolkodni, hogy akartok-e egymástól bármit is. Én még amúgy egyszer sem vonzódtam ilyen tipikus jóképű fiúkhoz. Általában unalmasak.
2013. ápr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább dolgozz az adottságaidon! Kezdj el gyúrni! Nem kell ahhoz konditerembe járni,de mondjuk lejárhatsz focizgatni haverokkal és otthon nyomhatsz minden nap fekvőket,csinálhatsz felüléseket,stb. A testeden tudsz változtatni! Ha sovány vagy,egyél sokat,vagy vegyél testtömegnövelőt (olyat ami nem káros),nézz utána milyen kajákat kéne enned,azt tudom h a jó sok tészta hízlal,főleg ha éjszaka is eszel.:) Ha pedig dagibb vagy az átlagnál,akkor fogyj! Nézz neten gyakorlatokat,mozogj sokat,egyél kevesebb hízlaló kaját,stb. Tehát a testeddel tudsz mit kezdeni!

A külsőddel is törődhetsz: legyél ápolt,mosd gyakran a hajad,vágd rendesen a körmeidet,változtass frizurát ha nem áll jól a mostani,borotválkozz gyakrabban,járj tiszta ruhákban,stb. Ezzel is tudsz mit kezdeni...

A nők megérzik,ha nem szereted magadat,és úgy ezerszer nehezebb elérni,h ők beléd szeressenek,ha lerí rólad,hogy saját magadat sem szereted.

A kérdésre válaszolva pedig: meg lehet próbálni amit kiterveltél,de ne járjon folyton az a fejedben,h többet akarsz tőle. Igazából nagy az esély rá,h barátzónába tesz a csaj,és onnan már nagyon nehéz kikerülni. De annak is meg van az esélye,h beleszeret a belső tulajdonságaidba,és ő is többet akar majd - de ez esetben nem szabad siettetni a dolgot!

Ha pedig mindig lekoptattak eddig,akkor lehetséges,h nem jó csajokat szólítottál le (nagyképű,egoista lányok),vagy rossz módon közeledtél hozzájuk,esetleg túl magasra tetted a mércét. Gondolkodj el ezeken. Sok sikert a továbbiakban! ;)

2013. ápr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Aki ronda annak ezek semmit sem érnek. Ugyanis a rondaságon nem lehet változtatni.
2013. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!