Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akar járni velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar járni velem egy csaj sem?

Figyelt kérdés
Ronda vagyok és én ezt megértettem, ezért direkt más ronda lányoknál próbálkozom, de nekik is a hercegek kellenek.
2013. ápr. 19. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenki a legjobbat akarja magának. Ilyenek az emberek.
2013. ápr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Aki ronda, legyen kedves.

Amúgy ha a ronda csajok megkapják a hercegeket, akkor próbálkozzzzz te is a széplányoknál.

2013. ápr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a rondaság szerintem egy egyéni nézet

kinek mi a szép, nem egyforma

ez hülyeség

a hercegekről meg annyit hogy minél jobban néznek ki annál nagyobb fájdalmat tudnak okozni egy lánynak mert csak kihasználja őket

2013. ápr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Ronda fiú a ronda lányoknak se kell sajnos.
2013. ápr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ronda vagy

Csóró vagy

Jellemed sem tökéletes.


Game over, try again. Egy következő életben! (Ha van olyan)

2013. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amúgy egyik válaszóról jut eszembe, mindig röhögök, amikor meglátom a mangalica típusú csajokat a helyes, magas fiújukkal. Ilyenkor elgondolkozom, hogy nekem, vékony fiúnak miért kéne beérnem olyannal, akihez nem tudok vonzódni, amikor ezek is kaphatnak olyat, akihez tudnak vonzódni?!


Inkább megdöglök akkor már egyedül, nekem nem kell kövér csaj! Nem vonzódom hozzájuk, de persze, ezért is én leszek lepontozva, mert a fiúknak tilos válogatni, csak a lányoknak lehet.

2013. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 acelsziv ***** válasza:

Nem csak a külső számít. Egy kedves, okos, humoros és jólelkű srác -még, ha nem is egy Adonisz - találhat magának egy értelmes lányt.

Bár én azt sem hiszem, hogy ronda lennél. Csak az önbizalmad lehet padlón. Casanova sem volt egy szépség, de az önbizalmának köszönhetően versengtek érte a nők.

Gyúrj önbizalomra. nézz szét itt: bagolyvar.hu Itt rengeteg könyv szól csak erről a témáról.

2013. ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hiába kedves, okos, jólelkű és humoros egy srác, ha csúnya, soha nem fog kelleni senkinek. Engem is ilyennek tartanak az ismerőseim, mégis leszarnak a lányok.
2013. ápr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az utolsonak.... YEngem ilyennek tartanak a lanyok, de a baratsagnal nem akarnak tolem tobbet a kinezetem miatt.. 20/F
2016. júl. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!