Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek melyik "csajtípus"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik "csajtípus" -t kerülje el messziről az ember? Egyáltalán milyen csajjal ciki mutatkozni?

Figyelt kérdés

Milyen fajta csajokra érdemes időt pazarolni?


Pl.: - Vagány kiscsaj aki enyhén bevállalós.

- Olyan akin látszik hogy nagyon trendi és kicsit affektál.

- Kicsit félénkebb típus.

- Olyan akivel el lehet hülyülni, de annyira nagyon jókat beszélgetni nem.


Meg még sorolhatnám. Egyáltalán mi számít legjobban egy csajnál? Mi teszi kínossá, vagy cikissé egy csaj viselkedését? A modora,a társasága?


Kíváncsi vagyok mások véleményére is.


18/F


2009. szept. 24. 21:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
75%

Hello

Én tapasztalatból mondom hogy egyértelműen CSAK a 3. típus ami szóba jöhet ha az ember normális kapcsolatot akar. Úgyis megmagyarázzák nekem hogy nem így van, de én már nem vagyok idealista, kinőttem régen a mesékből, sok év csalódása után kellett megtanulnom, hogy a félénkebb, visszahúzódó lányokkal érdemes komolyan tervezni, a többi k.rva.

Persze ha másra kell neked a csaj, akkor bármelyik szóba jöhet.

31/f

2009. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%
Ez szerintem a fiúk életviteléből is adódik. Általában betalálják egymást a hasonló stílusuak. Nem hiszek abban, hogy igy meg lehet mondani, hogy melyik a legjobb, mivel ez totálisan szubjektív. Valakinek a vagány, bulizós lányok, másoknak a kicsit visszahúzódóbb, lelkiekben gazdag lányok jönnek be :)
2009. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Ez nagyban függ szerintem attól, h a Te személyiséged milyen: bevállalós, visszahúzódó, bulizós stb. és hogyan viszonyulsz hozzá.


Kínos:

- ha nem veszi észre magát és összevissza hülyeségeket dumál

- minden srácra ráakaszkodik 20 km-es körzetben

- egy buliban nem tudja tartani a mértéket pl.:ital

- lejárat másokat azért, h ő jobb színben tűnjön fel

- kihasználja a környezetében lévőket

- csak magáról beszél v csak azokról a dolgokról, amik őt is érdeklik


19/L

2009. szept. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
55%

Milyen fajta csajokra érdemes időt pazarolni?

ha te a nőkre csak az idődet pazarlod, akkor inkább wegyél kutyát,,.. az olyan lesz ahogy te neweled!

2009. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
84%
én a félénkebb tipus vagyok,de mindenkinek a divatcicák tetszenek :S
2009. szept. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ hol. Utcán menő egy buta, de szép nővel mutatkozni, 20 éves osztálytalálkozón már nem annyira.
2009. szept. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
45%
Vagány kis csaj aki enyhén bevállalós. :D
2009. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
76%

emberek, mi ez a kategorizáció?

nincs olyan szerintetek, hogy egy lány "vagány és bulizós" ÉS ugyanakkor tud "lelkiekben mélyebb lenni"?...

2009. szept. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%

"emberek, mi ez a kategorizáció?

nincs olyan szerintetek, hogy egy lány "vagány és bulizós" ÉS ugyanakkor tud "lelkiekben mélyebb lenni"?..."


A valóság elég messze esik az elmélettől. Részben igazad van talán, csak aki nem k.rva az nem is öltözik általában k.rvának. Ha annak öltözik, akkor valószínűleg nem azért teszi mert nem az. Nem offollak, félre ne érts, de személy szerint én nem hiszek abban amit leírtál. Túl sok vagány bulizós "de mély" csajt ismertem már...hát tényleg mélyek voltak és most nem a lelkiekre gondolok!:)

Ez a "vagány bulizós de mély" szerintem egy lösung, hangzatos meg megnyugtatja mindenki lelkiismeretét, aztán a valóságtól meg jó messze van...

2009. szept. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
63%

22:41 22:45nek.

amennyiben a "vagány bulizós" a "k.rva" finomabb szinonimája, bocsánat, félreértettem :) én arra gondoltam, vidám, racionális határokig bevállalós csaj, aki tud nagyokat mulatni (kulturáltan!), nevetni és megnevettetni az embereket.

amiket írtál, az (sajnos) igaz.

2009. szept. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!