Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek melyik "csajtípus"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik "csajtípus" -t kerülje el messziről az ember? Egyáltalán milyen csajjal ciki mutatkozni?

Figyelt kérdés

Milyen fajta csajokra érdemes időt pazarolni?


Pl.: - Vagány kiscsaj aki enyhén bevállalós.

- Olyan akin látszik hogy nagyon trendi és kicsit affektál.

- Kicsit félénkebb típus.

- Olyan akivel el lehet hülyülni, de annyira nagyon jókat beszélgetni nem.


Meg még sorolhatnám. Egyáltalán mi számít legjobban egy csajnál? Mi teszi kínossá, vagy cikissé egy csaj viselkedését? A modora,a társasága?


Kíváncsi vagyok mások véleményére is.


18/F


2009. szept. 24. 21:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, tényleg függ az ember személyiségétől, bár a hűséges típusokkal biztosabb a hosszútávú kapcsolat mint a k*vákkal... Abban viszont nem értek egyet, hogy aki vagány, az mindenképp k*va... alapból sztem a k*vák nevetségesek és nem menők, tehát erről ennyit...
2009. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Na de mitől menő egy csaj?


Hogy jól öltözködik? Hogy apuci mindent megvesz neki és olyan dolgokkal vág fel ami másnak nincsen? Meg cuki kis frizurával jelenik meg, + mindenféle sz*rral keni magát?


Ezt valahogy sose értettem.

2009. okt. 2. 18:58
 23/30 anonim ***** válasza:
83%

"Gratulálok a magyartanárodhoz... nem hinném hogy megtanított normálisan a szövegértésre."


Szerintem meg te nem tudsz fogalmazni, és nem is ez a legnagyobb problémád. Elég jól értem amit írtál, komolyabb filozófiai szövegeket is minden nehézség nélkül olvasok, így nem szükséges a mínusz IQ-s magyarázatod, nem vagy te annyira körmönfont.


"Ha ráakarom vezetni akkor beszélek hozzá csak nehéz megértetni vele hogy megfogadja vagy rájöjjön."


EMBER!!! Ha értelmes a párod, akkor elég annyit mondani, hogy bocsi, ez engem zavar. Ha szeret, akkor nem fogja többet csinálni! ENNYI! Szerintem senkit nem kell vezetgetni. Arról nem is beszélve, hogy megértetni " hogy megfogadja vagy rájöjjön." ÁÁÁ Kikkel jársz te? vagy mit gondolsz a lányok egy másik univerzum lakói? Elárulok egy titkot, képzeld a lányok is emberek... De psszt, el ne áruld senkinek.

üdv 27/L

2009. okt. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít legjobban egy csajnál? Hát, édesapám, azt kell hogy mondjam:TE! Az számít, hogy ő ki lehet melletted. Boldog lehet veled? Biztonságban érezheti magát melletted? Felnézhet rád? Mert ez sugárzik a lányokról. Látod rajt, amikor együtt vagytok, hogy igen, egy überfasza pasim van, akivel tökéletes párt alkotunk. Párválasztásban nincs olyan, hogy ciki, csak olyan, aki nem hozzád való! Az, hogy milyen a stílusa? Milyen a kinézete? Olyat válassz, amelyik neked tetszik, és ne olyat, aki a többieknek! Mert a szerelem mindenkit széppé, különlegessé és megértőbbé tesz. Ha szerelem nincs, akkor csak barátság és összefekvés van. Ennyi.

Üdv, Zoli/25/

2009. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
89%
Hű zoli te király vagy, ez tökéletes válasz hé:D
2009. okt. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

:D

Szerintem azok a lányok a gázok akik mindenkivel kef...nek és utána emelt fővel nagy büszkén végigvonulnak az utcán lenézve azokat akik mondjuk 18 évesen nem voltak fiúval.

Akiket én még utálok :Önző dögöket.

MEg akik lefikáznak azért mert magassarkúban járok pedig nem is ismernek.

Le pic...nak mert piros yarisom van pedig két egyetemre járok:D3 nyelvvizsgám van.

Szóval összegezve azokat akik látszat alapján ítélnek meg.

2009. okt. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Akik hangoskodnak, lelki szegények, előítéletesek.


20:00 Örülök, hogy van aki ezt észrevette.

2009. okt. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

19:44 szerintem el vagy tévedve.


Ne rontsd itt a levegőt az okoskodásoddal, mi vagy te egy elb*szott bölcsész?

2009. okt. 2. 20:41
 29/30 anonim ***** válasza:
erre nincs recept,egy tök kúúúúl srác is beleszerethet egy sima átlagos lányba.
2009. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok sem elb*szott, sem bölcsész... Ha nem bírod a kritikát, ne tegyél fel kérdést, és főleg ne kezdj el köpködni...
2009. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!