Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek melyik "csajtípus"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik "csajtípus" -t kerülje el messziről az ember? Egyáltalán milyen csajjal ciki mutatkozni?

Figyelt kérdés

Milyen fajta csajokra érdemes időt pazarolni?


Pl.: - Vagány kiscsaj aki enyhén bevállalós.

- Olyan akin látszik hogy nagyon trendi és kicsit affektál.

- Kicsit félénkebb típus.

- Olyan akivel el lehet hülyülni, de annyira nagyon jókat beszélgetni nem.


Meg még sorolhatnám. Egyáltalán mi számít legjobban egy csajnál? Mi teszi kínossá, vagy cikissé egy csaj viselkedését? A modora,a társasága?


Kíváncsi vagyok mások véleményére is.


18/F


2009. szept. 24. 21:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem meg mindegy, ha tudja a mértéket. De ha az én véleményem érdekel, a látványosan ostoba csajokkal égő egütt mutatkozni.
2009. szept. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
33%

hát ha meg akarod kímelni magad a gondoktól, akkor kerüld el az összeset. mindegyiknek van valami gyíkja, amit be kell vállalni a barátnősdihez. :)

én nagyon kényes vagyok arra, hogy mennyire barátságos másokkal, ne hozzon kínos helyzetbe a devianciájaival, különben nem sokáig leszünk együtt.

2009. szept. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%
sztem a cigány lányokat
2009. szept. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Hát igen, mondjuk olyan csaj akivel teljesen megvagy elégedve... olyan szerintem nincsen, legalább is az első pár hónapban, mert változhat az ember.


Más kérdés az hogy ha van is valami "gyíkja" akkor nem mindegy hogy négyszemközt mutatja meg vagy mindenki előtt amivel nem csak magát hanem téged is lejárathat.


A csajokat meg hogy mondjam nehéz rávezetni arra hogy tényleg cikis ahogy viselkednek... és gyakran csak romlik a helyzet ha megpróbálunk vele beszélni hogy változzon meg.

2009. szept. 25. 09:04
 15/30 anonim ***** válasza:
69%
SZVSZ mindenből kell egy kicsi!De azzal a lánnyal jó mutatkozni aki tud viselkedni(értve ez öltözködésre,pl. ballagásra nem farmerminiszoknyában megy el,ha az arca nincs tele piercingel az se hátrány)
2009. szept. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
88%

Szép kis általánosítások jöttek itt össze:


A normális, kedves lányok lehetnek csúnyák és szépek.A diszkós csapodár lányokhoz a rib@ncfiúk illenek!


A normális félénkebb lányokhoz a félénkebb fiúk!!!!


Attl függ, hogy te milyen vagy:

-bulizós-bevállalós, akkor olyan csajt válassz.

-ha komoly vagy és nem rámenős akkor olyan csajt.

Zsák a foltját.


Ja, és beégetni pasi is tud nőt.

2009. szept. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
ez igy van!
2009. okt. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó két válaszolóval. Úgy írsz, mintha legalábbis TE tökéletes lennél. Mi az, hogy egy lánnyal nehéz beszélni? Akkor valóban nem IQ bajnokokat választottál,de ez inkább a te hiányosságaidra világít rá. Szerintem ne pazarold az időd feleslegesen, oly rövid az élet...
2009. okt. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Nem azt értettem hogy nehéz beszélni vele... tök más jelent az ha azt írom hogy nehéz beszélni vele, mintha azt írom hogy nehéz rávezetni.

Ha ráakarom vezetni akkor beszélek hozzá csak nehéz megértetni vele hogy megfogadja vagy rájöjjön.


Gratulálok a magyartanárodhoz... nem hinném hogy megtanított normálisan a szövegértésre.

2009. okt. 2. 18:53
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Én félénk vagyok, de tudok jókat hülyülni a haverokkal és tudok bevállalós is lenni, persze mindenben csak mértékkel. Körülöttem a srácok a tökéletes testű, de lelkileg 0 csajokra buknak, viszont őket hamar eldobják... én viszont 2 éve vagyok együtt a barátommal :)
2009. okt. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!