Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem vagyok egy erős fizikum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok egy erős fizikumú, nagy darab vadállat, akitől félnek az emberek, akkor sosem lehet barátnőm, nincs olyan lány, aki megelégedne egy gyenge, törékeny alkatú, nagy szívű fiúval párjaként?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem taszítanak a kigyúrt állatok, akiktől félni kell. Viszont a "törékeny" fiúk se jönnek be... Egyél rendesen és mozogj.. nem kell konkrétan gyúrni, de sportolj valamit, egyből lesz valami formád.
2013. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már jó ideje azon vagyok, de ez nem ilyen egyszerű és igazából már belefáradtam, hogy folyton másnak feleljek meg, amikor én jól érzem magam vékony fiúként is, csak úgy látom a lányoknak így sosem leszek elég jó. Azért fura, hogy sok dagadt lányt el tudja fogadni a párja, engem meg egy lány sem tud így elfogadni, sovány srácként. :(
2013. ápr. 19. 20:38
 3/9 anonim ***** válasza:

pontosan ahogy mondod, most jobb?

Abb kellene hagyni a nyavajgást,síránkozást és határozottnak kéne lenni.

2013. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint, ha dagadt lennék, akkor már lenne barátnőm, értem.
2013. ápr. 19. 20:43
 5/9 anonim ***** válasza:
a te problémád neve ,önértékelési zavar.
2013. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

egyetértek veled, ha dagadt lennél lehet hogy másznának rád

most viccen kívül


de inkább maradj a sportnál, amúgy meg ha nőt akarsz készülj fel a legrosszabbra nem fog hamar sikerülni


én is próbálkozok már nem tudom mióta és k*rva szarul érzem magam és olyan fizikumom van hogy darabokra szedhetnék bárkit


szóval ez bonyolult és hidd el szar lesz de ettől függetlenül próbálkozz

2013. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit mondott Yoda mester? Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld. Az a gáz, hogy piedesztára emeltétek a női nemet, úgy gondoltok rájuk mint egy megszerzendő tárgyra, szent grálra, ha viszont lekezelően bántok velük, akkor meg nálatok van a probléma.

Gondoljatok rájuk egyenrangú félként és onnantól már csak rajtatok múlik.

2013. ápr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utálom a telet

ez nagyon igaz amit írtál! :) lányként mondom, egyaránt irritáló mikor lekezelő egy pasi és bunkó és flegma, meg az is mikor az érződik hogy ő csak nőt akar, bármi áron.. nem az számít hogy engem megkapjon, hanem csak hogy felszedjen valakit. Ez a két hozzáállás engem taszít egy pasiban, innentől kezdve lehet akármilyen jóképű, elfelejthet.

2013. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

*meghajol*

Köszönöm.:)

2013. ápr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!