Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek be jön, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek be jön, ha a pasi amikor megismerted egy kicsit szemtelen?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

attól függ ,hogy érted..


ha fogdosni próbál meg egyebek az inkább pofátlan


de ha a szavakkal incselkedik az igen tetszik.


17L

2009. szept. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
bejön, de szerelem ,ilyesmi kapcsolat nemigazán alakulna ki,mert arra gondolok,ha velem ilyen nagyon közvetlen és szemtelen volt, akkor másokkal is ugyanilyen könnyedén kikezdhet, mert neki ez kb természetes viselkedés.. és nemakarom h miközben vele járok,más csajok fenekét fogdossa,vagy tegyen rájuk nyílt szemtelen megjegyzéseket,ilyenek
2009. szept. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
attol fugg milyen ertelemben...
2009. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

mármint szemtelen, de hogy? Lefogdos, vagy pl. megkérdezi h mikor voltam utoljára pasival? Vagy mi?

Mert mindkettőre azonnal felállnék, és faképnél hagynám.

2009. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
nekem erről eszembe jut, hogy egyszer megismertem egy pasit és én szeretem ha egy fiú frappáns, vág az esze és cinkelődik de ez annyira pofátlanul leszólt, meg packázott folyamatosan hogy alig vártam hogy vége legyen az első randinak, ami egyébként úgy volt hogy egy kávézóban zajlik ehhez képest vártam rá, plázában voltunk, leültünk egy gyorsétteremhez, megvacsorázott, majd hazavitt, én ehhez statisztáltam és ennyi. és ebben az a legvicceseb hogy miután elváltunk és elkönyveltem életem legrosszabb randijaként az esetet, írt egy smst hogy nagyon jól érezte magát, megismételhetjük? mondanom sem kell hogy válaszra sem méltattam:) szóval ennek az egésznek a lényege az hogy MÉRTÉKKEL légy szemtelen és tudd hogy hol a határ mert vonzóból egy mondat segítségével áttaszíthatod magad a tuskó paraszt kategóriába:D 20L
2009. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nem igazán.

20/L

2009. szept. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Lányok szeretnek partnerük szemeibe nézni, azok hiánya jelentősen csökkenti a szemkontaktus lehetőségét.


Dr. Szalai Márton

2009. szept. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rosszul tettem fel a kérdést. Meddig tartod a fiút aranyosan szemtelennek, és hol kezdődik amikor már tolakodó?
2009. szept. 25. 09:41
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem jól esik ha leül mellém és átrakja a karját a vállam felet és odahúz magához.Szeretem a közvetlen srácokat:D
2009. szept. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Aranyosan szemtelen, ha viccelődik, lehet vele csipkelődni, de azért adja meg a tiszteletet.

Amúgy ez a Dr. Szalai Márton robot, vagymi? Nem is a kérdésre ad választ....

2009. szept. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!