Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan viszonyuljunk egymáshoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyuljunk egymáshoz? Mit akar?

Figyelt kérdés

Üdv. Van 1 "barátnőm" akit egy másik barátnőmön keresztül ismertem meg. Olyan ember Ő, aki ritkán enged magához közel valakit, főleg ha idegen, tehát távolságtartó. Ő 20, ahogyan én is. Ausztriában tanul, én pedig BP-n élek, tehát csak néha találkozunk. Mondjuk havonta 1x! Nem régóta vagyok vele jóban, de ugy érzem, h az utóbbi időben igazán jó kapcsolatban vagyunk. Nyitott felém, ellenben másokkal! Tipikusan az a nő, akire azt mondanád, hogy ááh ugysem jönne össze velem. Az utóbbi néhány hónapban képes napi szinten 5-6-7órát is beszélgetni velem neten, ha pont nincs idehaza, de amikor hazajön, röktön engem/minket keres. Kissé félek lépni, mert ugyérzem,h korai lenne, és a távolság is gond, és nem akarom elrontani az egézet.

Még egy érdekes dolog az is, hogy én olyan vagyok aki igazán kifejezi érzéseit, és kimondja a gondolatait, ha jó, ha rossz. Elég sűrűn kerülünk konfliktusba ez miatt, de örökké azt hallom tőle, hogy igy vele még nem beszélt, vagy bánt senki. Imponálna neki az, ha nem magasztalom és nem helyeselek mindent amit mond/tesz? Nem tagadom, sokat vitatkozunk, ő is makacs, pont mint én, de mintha ez tartana össze bennünket, hogy esténként neten, vagy személyesen jókat vitatkozunk és háboruzunk! Mintha láttam volna rajta valami különlegeset, egyszer egy szórakozóhely előtt, pont egy vitánk közepette, rámnézett mélyen, és azt mondta: "hát velem még igy senki sem beszélt!" Pont olyannak tudom őt elképzelni, aki csupa olyan fickókkal szedte körbe magát eddig, akik istenitették, és nem volt 2 gramm agyuk ahhoz, hogy saját véleményt alkossanak.


2013. ápr. 19. 22:56
 1/1 Vackorka ***** válasza:
Ha jó csaj, és valóban szoktad piszkálni, amire az a reakciója hogy vele igy még senki nem beszélt, akkor az egy hatalmas IOI :) szóval hajrá barátom, de szerintem lépj minél hamarabb, ha a vonzalom megvan benne is akkor csak nyerhetsz vele, ha meg huzod az időt, akkor előbb utóbb bekategorizál puhap*csnek aki nem mer felé érzelmeket mutatni. Magyarul max bartája leszel ha sokáig huzod.
2013. ápr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!