Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, melyik az igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik az igazán csúnya fiú, akiket ne kedveltek? Azok akik pl arcilag rondák, szabálytalan szerkezet, nagy kilics orr de ehhez igényesség társul vagy az zavar inkább titeket ha ápolatlan, mint pl Bye Alex?

Figyelt kérdés

Melyikbe könnyebb beleszerteni ha egyik nem tud változtatni magán mert fura az arca, vagy mert nem akar változtatni magán és olyan szakállat akar mindig hordani, és olyan hosszú hajat is akar mindig magáénak tudni, mint Bye Alex?


[link]


[link]


2013. ápr. 21. 18:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább Bye Alex.:) Rajta legalább tudnék változtatni., de szerintem ő így cuki.:)
2013. ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

nem értem a kérdést


a linkelt pasik mindegyike szerethető. Szerintem


23/L

2013. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
byealex nem ápolatlan. szerintem abszolút nem büdös, tiszta a ruházata, nem zsíros a haja, és nem rohadnak a fogai sem. kicsit fogalmatlannak tűnsz nekem.
2013. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ronda az akinek nem helyes a pofija, és nem képes egy bototsem keresztbe tenni azért, hogy változzon. Bár lehet olyan is csúnya aki ápolt, csak egyszerűen reménytelen eset:/
2013. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
A szakáll / hosszú haj még nem ápolatlanság. Az arcszerkezet nem zavar, ha nem tökéletes. Hogy valami negatívat mondjak, ha kopasz valaki, na az zavarna. Legyen legalább olyan hosszú haja, hogy lehessen fogdosni.
2013. ápr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nyisd ki a csúnya fiú szócikknél, és az én képem virít majd ott, annyira ocsmány vagyok.
2013. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a kilics orr nem gáz, nézd meg Rékasi Károlyt, rondább orrot keresve se találhatsz, ennek ellenére igazán sármos.
2013. ápr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Margaság!

Ha valaki ronda, akkor Woody Allen az. És volt vagy 5 házassága. Köztük olyan nőkkel, mint Diane Keaton, Mia Farrow!

2013. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
jó, de W.A. egy annyira kultikus személyiség, nem hasonlítható egy olyan sráchoz, aki gyakorikérdéseken akarja megtudni, hogy mit jelent az,hogy vki ronda
2013. ápr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Hát ez az!

Az egyéniség lemoshat holmi rondaságot!

2013. ápr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!