Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, melyik az igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik az igazán csúnya fiú, akiket ne kedveltek? Azok akik pl arcilag rondák, szabálytalan szerkezet, nagy kilics orr de ehhez igényesség társul vagy az zavar inkább titeket ha ápolatlan, mint pl Bye Alex?

Figyelt kérdés

Melyikbe könnyebb beleszerteni ha egyik nem tud változtatni magán mert fura az arca, vagy mert nem akar változtatni magán és olyan szakállat akar mindig hordani, és olyan hosszú hajat is akar mindig magáénak tudni, mint Bye Alex?


[link]


[link]


2013. ápr. 21. 18:13
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Jó de Woody Allenre ha ránézel rögtön az jön le, hogy hatalas karizmája van, intellektuális külseje van és ténylegesen is nagyon okos. Nem melles pokoli híres személy is. Gondolom aki itt a gykn sajnáltatja magát és úgy néz ki, mint W. A, az nem biztos, hogy fel tud vonultatni olyan erényeket, mint W. Allen.
2013. ápr. 21. 18:51
 12/20 anonim ***** válasza:

Most már híres. Ő sem híresen született.

Természetesen kell egy "kis" plusz ahhoz, hogy a rondaságán túl lehessen lépni valakinek. Igen, átlagos személyiség nem tud túllépni rajta.

Ne légy átlagos! :)

2013. ápr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én olyan ronda vagyok, hogy azon még az egyéniség sem segítene.
2013. ápr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
amiket leírtál, azoktól szerintem pont nem lesz ronda senki. nekem most pont egy kilincsorrú, Byealex szakállú és hajú srác az "álmaim pasija". külsőre számomra nála vonzóbbat már jó ideje nem találtam, de lehet hogy csak nekem van kificamodott ízlésem...
2013. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Woody Allen egyáltalán nem csúnya, ahogy a képeken szereplő emberek sem, bár ByeAlex nem az esetem. Annyira nem vonz ez a hipster stílus, mindenesetre az arca helyes, és nem igénytelen! Az az igénytelen, akinek zsíros a haja, nem mos fogat, büdös...ne keverjük már a fogalmakat. ^^

Amúgy az egyetlen, amit nem tudnék tolerálni párkapcsolatban, amikor elhízott a pasi.

http://www.youtube.com/watch?v=3LW8N33o4UA <- olyanra gondolok, mint ő.


17/L

2013. ápr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15: Hú, pedig ő sokkal vékonyabb, mint én... Mondom, hogy a ronda, alacsony és dagadt pasiknak sosem lesz senkijük.
2013. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#16 Ahogyan a ronda, alacsony lányoknak sem... Mivel olyan, hogy sport, meg diéta sajnos nem létezik ugye. :(
2013. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

15: pedig a hapsik, ha csak nincs valamilyen betegségük, könnyen tudnak fogyni, sokkal könnyebben, mint egy lány, csak el kell kötelezned magad, és minden nap szorgalmasan csinálni a gyakorlatokat.


Egyébként attól, hogy nekem nem jössz be, más még lehet a barátnőd.

2013. ápr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szeretem mikor a sporttal meg ilyenekkel jönnek. Bár azt is tudom, hogy fogyni lehet, bár úgy sem kellettem soha egy csajnak sem, ezért visszahíztam, mivel az egyetlen örömforrásom az evés. Mikor lefogytam az csak úgy ment, hogy heti 6x2 óra sport és mellette 500 kalória naponta. (500! Mikor az alapanyagcsere 1000-1200 körül van... így sikerült heti fél kilót leadnom, de teljesen tönkrevágta a szervezetem 1 év alatt) Szóval aham, nyilván könnyű fogyni...
2013. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Még neki is összejött valami, pedig szegénynek a szeme sem áll jól, egyik sem a háromból:

[link]

2013. ápr. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!