Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 éves lány vagyok és beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok és beszélgetek egy 30 éves pasival! Nagyon megkedveltem! Találkozni akar! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt akarja hogy én menjek el hozzá de az nem fog összejönni
2013. ápr. 22. 19:49
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
46%
Esélyt adni a lakásán? Ne haragudj, de csak is két lehetőség van. Ez a kérdés kamu vagy nagyon naív. Ha nem kamu akkor kizárás alapon a naívság lép érvénybe. Nem bántásként, de tényleg rájösz majd magadtól is mikor a bugyidat fogja húzogatni lefele. Majd vedd észre, hogy szeretne többet! Akkor jussunk eszedbe, mert akkor látni fogod, hogy igazunk volt. Én is voltam ilyen vak mint te és már nagyon bánom. Felölem ne legyél naív, de jobb naívnak lenni mint szamárnak lenni.
2013. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Szerintem kezdem megszeretni!
2013. ápr. 22. 21:15
 23/45 anonim ***** válasza:
Hát szeresd:D Csak ő nem biztos, hogy igen. Az elején még neki is rózsaszín köd lesz. Na csá.
2013. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%

1)Még szép hogy kedves veled.

Meglett 30-as férfi,a kisujjában van a csajozás,tudja,hogy az ilyen naiv tinilányok néhány kedves szó után már szerelmesek,főleg ha egy hasonló érett pasi megy utánuk.


2)Teljesen más a kapcsolati igényetek. Neked elég a kézenfogva mászkálós,csókolózós stb.,egy 30-asnak ennél többre van igénye,és az nemcsak a szex,hanem egy érett társsal megbeszélhető problémák.TE nem vagy az.


3)Az a férfi aki 30 évesen naiv tinilányokkal kezd,vagy életképtelen,vagy pedig egy érzstelen szemétláda.Azt hiszed több vagy neki mint egy kis hamvas kaland? Dehogy..


Szóval ha nem hagysz fel az üggyel komoly lelki sebeket szerezhetsz és akár még többet is veszthetsz..NE.

2013. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
De nekem ö kell!!!!!!!!!
2013. ápr. 22. 21:47
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Akkor b*zki menjél hozzá,zúgjál bele,vetesd el vele a szüzességed,aztán vagdosd az ereid és sírj facebookon amikor kivág.Komolyan nem tudom,mi a franc történt a mai tinikkel,hogy annyi ész nem szorult beléjük,hogy hallgassanak a jóval többet megélt,bölcsebb emberek tanácsaira..
2013. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
Már bocs a stílusért.
2013. ápr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
Ha nem veszed tolkadodásnak, leírnád, milyen volt a randi, volt-e szex, stb.???
2013. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim válasza:
Bocsi ha kicsit bunkón fogalmazok, de ha már ilyen kérdést teszel fel akkor magad sem vagy biztos benne mit szeretnél tehát jobban jársz ha nagy ívben elkerülöd azt a pasit aki 15 évvel idősebb nálad! Figyelj ne 30 éves fickókkal foglalkozz 15 évesen akik úgyis csak azt akarják, hanem a tanulással meg a korodbeliekkel. Figyelj az a fickó nem azért akar téged áthívni magához hogy egy jót beszélgessetek, de ha te ezt sem vagy képes felfogni meg megérteni akkor magadra vess!! Menj átt szépen vagy hívd át és tedd tönkre az életed!! Hajrá!!!
2013. ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Ott a pont a 26-os válaszolónál.Veled egy idős vagyok kérdező ne haragudj de én kinem kezdenék egy 30 éves férfival. Majd nem az apád lehetne...
2013. ápr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!