Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 éves lány vagyok és beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok és beszélgetek egy 30 éves pasival! Nagyon megkedveltem! Találkozni akar! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt akarja hogy én menjek el hozzá de az nem fog összejönni
2013. ápr. 22. 19:49
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Nem találkoztunk még így nem volt semmi köztünk
2013. ápr. 24. 18:48
 32/45 anonim ***** válasza:
Huuu, te nem vagy semmi! :D Kezdesz beleszeretni?? Interneten keresztul, ugy hogy meg nem is lattad? Ugyan naiv vagy, de legalabb jo humoru. Nos, draga, neten mindenki azt mond, amit akar. Kepzeld, en egy 16 eves srac vagyok, es mostanaban latlak elmenni a suli elott. Nagyon tetszel, nincs kedved eljonni egyet fagyizni? ^^ (egyebkent 21 eves vagyok, no, es en mar voltam 15, ismerem ezt a szitut, am te meg nem voltal 21, hogy tudd, veszelyben vagy) Egy 30 eves FERFI az nem neten akar felszedni KISLANYOKAT igaz szerelem celjabol. Ezt vesd jol a kis fejedbe, es eszedbe ne jusson elmenni vele sehova!
2013. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
Nem kezdek beleszeretni csak kedvelem! Nem ugyanaz
2013. ápr. 24. 18:57
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
Minek kérdezel ha tök mindegy ki mit mondd leszarod??!! Aljj milyen okos istenem az én korosztályom...
2013. ápr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Ezt irtad 2 napja. "Szerintem kezdem megszeretni". Ez nem kedvelni, akarhogy is nezem. Legalabb magadnak ne mondj ellent.
2013. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Sokkal normálisabbnak tünik mint a mai fiatalabb pasik
2013. ápr. 24. 19:20
 37/45 anonim ***** válasza:
persze beszéld csak nyugodtan be magadnak... Gondolj már bele neki már család kéne bár amennyi ésszel rendelkezel még szülnél is neki (ide most ez illik: aki hülye haljon meg...)
2013. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

Dehogy szülnék :o

Nem vagyok hülye

2013. ápr. 24. 19:39
 39/45 anonim ***** válasza:
"mai fiatalabb pasik" mármint 30 éves pasira gondolsz? Nagyon fiatal:) Azt csak hiszed, hogy nincs nála normálisabb! Az neked normális, hogy lakására felhív?? Adja a szépeket, de bukta van amit te nem látsz. Ember ébredj fel! Normális srác nem a lakására hív fel! Én nagyon is normális rendes kifejezetten kedvelnek a jó tulajdonságim miatt és soha senkit nem használtam ki és nem hívok fel kislányt a lakásomra. Talán rokant nyugdíjas az a srác? Süt a nap, tök jó sétálni kint és ő behív a lakására. Ennyire naív nem lehetsz!
2013. ápr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Akkor bizonyítsd is be ne csak írd! Legyen eszed és gondolkozz... Felejtsd el azt az embert ne légy hülye
2013. ápr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!