Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedhetnék meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék meg egy csendesebb, kissé talán félénk fiúval?

Figyelt kérdés

Egy suliba járunk, de nagyon ritkán látom, és akkor sincs soha egyedül. Tehát élőben szinte semmi lehetőség az ismerkedésre. Viszont megtaláltam neten. Arra gondoltam, hogy ott megpróbálhatnék kezdeményezni, de még nem tudom hogyan.

Máskor már kezdeményeztem sikerrel neten, de akkor kicsit bátrabb is voltam, mivel nem kellett utána félnem, hogy ha visszautasít, utána suliban hülyén érzem magam. És ráadásul egy csendesebb fiúnak nyilván nehezebb is a közelébe férkőzni, az meg gondolom felérne egy csodával, ha elhívna valahova.

Tehát az lenne a kérdésem, hogy hogyan ismerkedhetnék meg vele? Ő szerintem a nevemet sem tudja, nem vagyunk jelenleg olyan viszonyban. Gondoltam, hogy ráírok valami indokkal és bejelölöm, de nyilván többször is kéne beszélgetnünk, h leessen neki, h mi a helyzet. Nyomulni pedig természetesen nem szeretnék, nem akarom elijeszteni, de attól tartok, hogy ilyen fiúnál lehet, hogy nekem kéne nem csak a legelső, hanem minimum az első néhány lépést megtenni. Szerintetek hogyan kezdeményezzek?

én 18L, ő 19F


2013. ápr. 24. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is bejött egyszer egy félénk fiú. Annyira akartam, hogy észrevegyen... De aztán mégsem. Én pedig nem voltam olyan bátor, hogy ráírjak. De amúgy azóta sem láttam lánnyal:D

Próbálkozz a haveri köréből valakit megkérdezni valahogy, pl barátnőddel.

Vagy ha tényleg olyan félénk, lehet még örülne ha ráírnál. Pl valami sulival kapcsolatos dolog vagy pedig megtudod mi a hobbija és arról kérdezel. Vagy nem is tudom.

2013. ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 acelsziv ***** válasza:

Tudd meg, mit szeret, miben jó (tantárgy, hobbi stb) Kérd ebben a segítségét. És már meg is van a kommunikációs alap.

"figyu! hallottam jó vagy ...-ból tudnál nekem segíteni benne?"

2013. ápr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#1 én voltam az? megírhattad volna :-(
2013. ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én vagyok az! :)

írj privit :P


19/F

2013. ápr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Márpedig beszélgess vele, többször is. Észre fog venni.
2013. máj. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaj könyörgöm itt nem lehet úgy kérdést hogy ne írjon oda valami kiéhezet elkeseredett idióta valami hülye loser szöveget, neeem mindenképp ki a faxt is érdekel hogy eleve egy másik fiú tetszik neki aki egyébként félénk amitől persze direkt full logikus


háá végül is persze hogy rögtön ide ír, de ha valaki megkérdezi hogy mit csináljon a testvérével mert ez meg ez a baja, természetesen abból is "randi lesz,, "óó én majd elkisérlek a dokihoz és utána megihatunk egy kávét,, iggeeen", mint valami stalkerek de idegesítő már ez, elcsépelt szánalom a köbön

2013. máj. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
óó én majd elkisérlek a dokihoz és utána megnézhetjük a stalkert
2013. máj. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!