Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell indítani egy csókot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell indítani egy csókot? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem. Amikor találkozunk jól elvagyunk. Szemztünk is párszor. De még csókig nem jutottunk.Szerintetek tré ha szemezés közben azt mondanám hogy: Van valami a szád szélén.:D Ő 16 Én 15 vagyok

2013. ápr. 24. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Fail.
2013. ápr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Lol ez jó van valami a szád szélén várj lenyalom :D Nem, nem kell semmi a szájával kapcs csak megöli a pillanatot egyszerűen meg kell lépned egy szemezés közben. Egyértelmű hogy csak erre vár a csaj rég tiéd a pálya. Tedd meg és kész örülni fog.
2013. ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

szájjal.

Az eszkimo puszit orral, a pillango puszit szempillával,a bu.zi smárhoz bedig a szád kell és a másik pasas seggluka.

2013. ápr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne mondj ilyet. Vagy szemezés közben hajolj közel és csókold meg. (először elég a szájra puszi, ha benne van, mehet tovább)

Vagy búcsúzásnál, amikor odahajol megpuszilni, öleld át, húzd kicsit magadhoz és innét ugyanaz, mint amit előbb leírtam.

2013. ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb így:


Megy a szemezés nagyban, egyszer csak megszólalsz:

- Van valami a szád szélén!

- Micsoda?

- A szám! - és rácuppansz.


Így gondoltad? :)

2013. ápr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
\exe.run
2013. ápr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
háháhá ez jóó :D
2013. ápr. 25. 18:10
 8/8 anonim ***** válasza:
C-mollból:D
2013. ápr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!